איך להוריד סרטונים מטוויטר לטלפון ולמחשב שלך

0

זה קל להוריד ולשמור סרטונים שפורסמו בטוויטר לטלפון ולמחשב שלך. בין אם זה למטרות תיעוד היסטורי או סתם כי רצית לחלוק אותם עם חברים ובני משפחה שלא נמצאים בטוויטר.

בכתבה שלמטה נציג את הכלים ואת הצעדים שיעזרו לך כדי להוריד סרטון מטוויטר למחשב שלך, לטלפון אנדרואיד לאייפון או לאייפד.

הורדת סרטונים מטוויטר למחשב שלך

יש שני אתרי אינטרנט שהופכים את התהליך של הורדת סרטונים מטוויטר למחשב לפשוטה במיוחד. או SaveTweetVid או TwitterVideoDownload.

שני האתרים האלו עובדים בצורה דומה. צריך להשתמש באתר טוויטר כדי להעתיק את הקישור הישיר שמכיל את הווידאו שרוצים לשמור, ואז להדביק אותו לתוך שורת הטקסט שבכל אתר, ואז ללחוץ על "Download" (הורדה).

בשלב הזה SaveTweetVid יבקש ממך לבחור בין שלוש אפשרויות לאיכות הסרטון. אחרי הבחירה יש ללחוץ על Download לצד הגודל של הקובץ שברצונך להוריד למחשב שלך.

גם TwitterVideoDownloader יבקש ממך לבחור בין שלוש אופציות. לחיצה על האיכות שרצית לשמור תתחיל את ההורדה שלך אוטומטית.

יש אפליקציה שנותנת להוריד סרטוני טוויטר למכשירי אנדרואיד

אם בא לך להוריד סרטון וידאו למכשיר טלפון עם מערכת הפעלה אנדרואיד, יש אפליקציה שנקראת באופן מתאים Download Twitter Videos (להוריד סרטונים מטוויטר).

אחרי שהתקנת את האפליקציה, יש לפתוח אותה ולבחור בהעדפות שמתאימות לך. אני בחרתי שהאפליקציה תוריד סרטונים באיכות הגבוהה ביותר ושתתחיל להוריד אוטומטית כשאני משתף או מעתיק קישור לתוך האפליקציה.

בעמוד ההגדרות (setup) של האפליקציה, אפשר להשתמש באפליקציה כדי למצוא את הציוץ מטוויטר שמכיל את הווידאו שרצית לשמור. אחרי כן יש להקיש על כפתור השיתוף (Share) ולבחור ב'העתק קישור לציוץ' (Copy Link to Tweet) או ב'שתף ציוץ דרך' (Share Tweet Via) אם העתקת את הקישור, יש לצאת מאפליקציית טוויטר, לפתוח את את אפליקציית Download Twitter Video, ואז להעתיק את הקישור אל ראש המסך.

אם לחצת על 'שתף ציוץ', יש לחפש את הסמל של אפליקציית Download Twitter Videos ולהקיש עליה. האפליקציה תתחיל אז להוריד את הסרטון ברקע.

כדי לצפות בסרטונים שהורדת, יש לפתוח את האפליקציה ולבחור בווידאו שרצית לראות. בשלב הזה אפשר לשתף אותו בעזרת אפליקציה אחרת, לשמור אותו לאפליקציית התמונות שלך, או להעלות אותו לשירותי אחסון בענן.

משתמשי אייפון יכולים להשתמש באפליקציית הקיצורים של אפל

אפליקציית הקיצורים של אפל (Shortcuts App) היא כלי עוצמתי ויעיל להדהים עבור מטלות אוטומטיות או בשביל ביצוע דברים מורכבים יותר, כמו הורדת סרטונים מטוויטר.

לפני התקנת הקיצור שמוריד סרטונים, יש להתקין קודם כל את Shortcuts על האייפון או האייפד שלך.

אחרי שהאפליקצייה מותקנת, יש לפתוח את אפליקציית ה'הגדרות' (Settings) במכשיר האייפון או האייפד שלך, ואז להקיש על 'השג קיצורי דרך' (Get shortcuts). אפליקציית קיצורי הדרך תיפתח ותראה לך את כל מה שהמטלה יודעת לבצע. בשביל רובנו, כולל אותי, זה הרבה ג'יבריש. פשוט תגללו למטה לתחתית האפליקציה עד הכפתור האדום שעליו כתוב 'להוסיף קיצור דרך בלתי בטוח' (Add Untrusted shortcut).

אני מצאתי את קיצור הדרך המסוים שכאן דרך ShortcutsGallery.com, שבה יש רשימה ארוכה של קיצורי דרך שמשתמשים יצרו ששווה לבדוק אחרי שהאפליקציה שלכם תתחיל לעבוד.

לבסוף, אחרי שביצעת את כל זה, יש לך אפשרות לשמור סרטון וידאו לאפליקציית התמונות שלך בעזרת מספר קטן של לחיצות. יש לפתוח את אפליקציית טוויטר ולנווט אל הציוץ שבו יש את הסרטון שבא לך לשמור. לחיצה על כפתור השיתוף (Share) ואז ש למצוא ברשימת האפשרויות את Twitter Video Downloader V2.6; ולאחר מכן להקיש עלי.

קיצור הדרך ייפתח, ולאחר מספר שניות האפליקציה תשאל אם ברצונך שהעותק שלך של הסרטון יהיה באיכות גבוהה, בינונית או נמוכה. יש לבחור את האופציה הרצויה, ואז לתת לShortcut לעשות את שאר העבודה. כשהיא תסיים, יהיה ניתן למצוא את הווידאו השמור באפליקציית התמונות שלך.

לקריאה נוספת

איך להפעיל את יוטיוב ברקע בטלפון נייד

כיצד לבחור ספקית אינטרנט

Share.

About Author

Leave A Reply