איך להזמין בגדים מהאינטרנט בדיוק במידה

0

מזמינים בגדים מאינטרנט וחוששים שהוא לא יגיע בדיוק במידה שלכם?  חושבים שאולי המידות שהתרגלתם אליהם בארץ שונים מן המדינה שממנה מגיעה ההזמנה שלכם? המדריך הבא יראה בדיוק איך להזמין תמיד בגדים בדיוק במידה שלכם, בין אם זה מכנסיים, חולצה, שמלה או נעליים.

מהיכן מזמינים

המידות השונות

מה חשוב לדעת לפני הזמנה מהאינטרנט

המידה והגזרה המקומית שמתאימה לנו

מידות שונים למותגים שונים (לאותו מוצר)

מידות מדויקות יותר מאשר בארץ

טבלת המרת מידות

אפשרות לכתוב למוכר

מהיכן מזמינים?

כשמזמינים ביגוד מהאינטרנט, חשוב לקנות מוצרים מספקים אמינים. מוכרים אמינים הם אלו שיש להם רקורד טוב של שליחת מוצרים איכותיים ללקוחות שלהם, תוך זמן לא ארוך מדי (בדרך כלל תוך שבוע ומטה מזמן ביצוע ההזמנה), ושמציעים שירות לקוחות טוב. למזלנו, אתרי המסחר הגדולים כמו איביי משתמשים בשיטת המוניטין ונותנים ללקוחות לדרג את החווייה שעברו. אנחנו ממליצים לקנות מוצרי רק ממוכרים שהדירוג שלהם הוא מעל 97% שביעות רצון. אפשר ללמוד עוד על הזמנת בגדים באינטרנט במדריך: קניה נכונה של בגדים באינטרנט.

ניתן לרכוש בעברית מן האתרים הגדולים בחו"ל, כמו איביי, אליאקספרס ואמאזון דרך האתר הישראלי זיפי. דרך אתר זיפי אפשר לצפות בכל מוצרי החברות הללו ולהזמין אותם בשפה העברית, והוא כולל שירות לקוחות מקומי ושירות הגנת מכס על מוצרים שהוזמנו.

המידות השונות

היתרון הגדול של הזמנת בגדים באינטרנט הם שאנחנו מקושרים בעצם לחנויות מכל העולם. אנחנו יכולים להזמין בגדי חורף מחממים מחנויות בנורווגיה או קנדה או לקנות בגדי ים מעוצבים מהוואי וכן הלאה. מה שזה אומר הוא שהמחירים יהיו בהתאם לעונה של המקומות מהם אנחנו מזמינים – מה שאצלנו הוא סוף עונה אצלם הוא רק ההתחלה. שנית, המידות יהיו שונות ממקום למקום.

מה חשוב לדעת לפני הזמנה מהאינטרנט?

לפני שנזמין ביגוד מן האתרים השונים ברשת, בין אם זה איביי, אליאקספרס או אמאזון, מומלץ לבדוק שיש לנו מידע על מספר דברים.

המידה והגזרה המקומית שמתאימה לנו

כשאנחנו קונים ביגוד בגזרות שונות מומלץ לפני כן להבין מראש אילו בגדים מתאימים למבנה הגוף שלנו. מומלץ לחפש באתר את סימון הגזרה (Fit) ואת השם האנגלי המדויק של הבגד שאותו אנחנו מחפשים, כך שלא נתאכזב אם יגיע בהזמנה בגד שלא מתאים לנו בגלל שלא שמנו לב. כשנזמין שמלות ערב מחו"ל, כדאי לשים לב למבנה השמלה. אנחנו ממליצים לעיין במדריך: איך להתאים שמלות למבני גוף שונים.

מידות שונות למותגים שונים

חשוב לדעת, שיש מספר מותגים של אותם מוצרים שביניהם גם יש הבדלי מידות. בתחום הנעליים לא רק שיש מידות שונות בין אירופה, אסיה וארצות הברית, אלא גם בין מספר מותגים יש הבדלים קטנים, אך כאלה שיכולים להוביל לקנייה של נעל לא מתאימה. בטבלת המידות שנמצאת כאן תמצאו את מותגי הנעליים השונים ואת הבדלי המידות ביניהם. כדי לקרוא עוד על הסיבה להבדלים בין החברות השונות, אפשר לקרוא במדריך הזה.

הבדלים בין מותגי נעליים שונים

מקומות רבים בעולם משתמשים במידות מדויקות יותר מאשר בארץ

בעוד שבישראל בגדים רבים משתמשים בשיטת הגדלים הקבועים (בין אם S, M, L וכו'), מדינות רבות בעולם נותנות מידות לחלקי גוף שונים. הדבר נפוץ בעיקר כשקונים חולצות וז'קטים, שם ניתן למצוא את המידות הבאות:

מידה לרוחב כתפיים (Shoulder)

מידה להיקף חזה (Bust)

מידה לאורך שרוול (Sleeve)

מידה לאורך מהצוואר ועד לשרוול (Length)

אפשר לראות גם את המידות השונות כאשר קונים מכנסיים מחו"ל. תמצאו שם בדרך כלל חלוקה למידות הבאות:

מותניים (Waist)

קו הירכיים (Hipline)

ירך (Hip)

איזור מעל הרגל (Foot)

קרסול (Ankle)

באתרים רבים נוכל למצוא סימון למידות השונות. לכן מומלץ להשתמש במידע הזה ולמדוד את אורך החלקים השונים לפני שמזמינים מאתרים מחו"ל. זו השקעה חד פעמית שתביא לכך שכל פעם תקבלו ביגוד שמתאים בדיוק לכם. לנו כבר קשה לחזור לקנות בגדים בארץ שלא משתמשים במידות האלו.

טבלת המרת מידות

במקרים רבים מוכרים לא יצרפו טבלת המרת מידות, ובמקרה הזה התפקיד שלנו הוא לגלות מה המידה המקבילה שלנו. אנחנו ממליצים לשמור את טבלת המידות המעולה הבאה בסימניות במחשב, כך שתוכלו לחזור אליה ולהשוות. בטבלה אפשר להמיר בקלות בין מוצרים שונים כמו חולצות, מכנסיים, שמלות, נעליים ואפילו טבעות.

אפשרות לכתוב למוכר

אם לאחר שמדדנו את עצמנו ובחרנו את הבגד שאנו רוצים לקנות מהאתר, עדיין יש לנו שאלה בנוגע לבגד – אנחנו יכולים לכתוב למוכר דרך עמוד המוצר. כאשר נגיע לדף הקנייה נמצא את פרטי ההתקשרות אל המוכר (Contact). שוב, מוכרים עם מוניטין טוב ידועים במענה המהיר שלהם וברצון שלהם לשמור על הלקוח מרוצה. אל תהססו לכתוב כל שאלה שיש לכם כדי לקבל את הבגד שרציתם.

אנחנו מאחלים לכם קנייה נעימה וחכמה

Share.

About Author

Leave A Reply