המדריך המלא: איך לארוז לקראת טיסה

0

אז קניתם כרטיס טיסה והיום הגדול מתקרב. אתם הולכים לבלות תקופת זמן בחו"ל, חלקכם לטיול ארוך של מספר חודשים, וחלק לגיחה קצרה של ימים ספורים. לא משנה מה אורך השהות שתכננתם, במהלך השהייה שלכם בחו"ל, המזוודה שלכם היא המקום להכניס את כל הדברים שאתם צריכים ושמשמשים אתכם בשאר הימים בארץ. פה מתחילות השאלות הקשות: איך יודעים מה להביא איתנו ומה להשאיר? אילו דברים אנחנו פשוט חייבים ובלי מה נוכל בכל זאת להסתדר?

אם אתם מאותם אנשים שנולדו מסודרים, שיש להם מזוודה מוכנה שבועות לפני הטיול, אין לכם צורך במדריך הזה. עבור כל האחרים, הכנו סיכום קצר של הדרכים הטובות ביותר להתכונן לקראת טיסה הרחק מהבית. גם אם אתם רגילים לטוס ולארוז, אנחנו בטוחים שתמצאו כאן כמה רעיונות שיעשו את החיים שלכם קלים.

1. מתי כדאי להתחיל לארוז?

התשובה כאן היא 'זה תלוי'. עבור מי שטס ליומיים או שלושה, בין אם לשופינג, לפגישה עם חברים, או לעסקים, מומלץ לארוז לא יותר משבוע ימים לפני הטיסה. השאירו לעצמכם יום -יומיים בשביל להיזכר בדברים חשובים שאולי שכחתם, כמו מסמכים חשובים או ביגוד שתרצו ללבוש במיוחד.

עבור אריזה לפני שהות ארוכה בחו"ל, ההמלצה היא להתחיל לחשוב על אריזת תיק לפחות שבועיים לפני הטיסה. כדאי לשקול האם העונה שבה אתם טסים מתחלפת בזמן שתהיו, האם כדאי לארוז בגדי חמים, שתופסים יותר מקום במזוודה, או להסתפק בביגוד מעבר. גם במקרה של טיסה בעונת החורף, אנחנו ממליצים בכל מקרה להצטייד בביגוד וביחוד במעילים שלא תופסים מקום רב, כדי לפנות מקום נחוץ במזוודה.

עכשיו ב-42% הנחה – מעיל נוח לקיפול לאריזה נוחה

2. מה חייבים לקחת תמיד

ישנם דברים שתמיד מומלץ לקחת איתכם לטיול. מטואלטיקה שאתם לא יכולים בלעדיה, כמו מברשת שיניים, סבון אהוב ושלל מוצרי הטיפוח שבהם אתם משתמשים באופן יומי.

ביחוד, כדאי לשים לב שהמסמכים שנדרשים לטיסה עצמה מסודרים בצורה נוחה לשליפה ולא מתחבאים בין כל שאר הדברים שארזתם. אף אחד לא אוהב להמתין בתור בנמל התעופה למישהו שמחפש אחר הדרכון דקות ארוכות. כדאי לאסוף את כלל המסמכים, כמו אישורי הזמנת הטיסה, הדרכונים וכל ניירת שחשובה לכם לטיול, ולהניח אותם בתיקייה ייעודית. דפדפות פשוטות מסוג מעטפה הן קלות לאחסון ושומרות על המסמכים שלכם זמינים, ככה תהיה לכם גישה קלה אליהם ולא תילחצו בפעם הבאה שאיש הביטחון מבקש מכם להציג אותם.

3. פתרונות אריזה

זה יומיים לפני הטיסה. המזוודה פתוחה על המיטה וכל מה שיש לכם בחיים פזור מסביבה. עכשיו השאלה היא: איך מכניסים הכל פנימה? אם התמונה הזאת מוכרת לכם, אל חשש. יש מספר פתרונות סידור שיעזרו לכם. נתחיל עם הציוד הכבד. מגבת הוא פריט שחשוב לקחת אם אתם מתכננים לשהות בהוסטלים או במקום ללא מגבות זמינות. מכיוון שמגבות הן גדולות ותופסות הרבה מקום, כדאי לשמור מגבת קלה ומנדפת בדיוק למקרים כאלה.

מגבות טיולים מנדפות – במחיר מבצע!

אם אתם אורזים מספר פריטים שונים, כמו ביגוד קיץ וחורף, או בגדים יפים ובגדי יום-יום ואפילו ציוד שחשוב לכם לקחת, אתם בטח לא רוצים שהם יתערבבו ביניהם. כדי שיהיה לכם קל למצוא את הידיים ואת הרגליים, מומלץ להיעזר בתאים מפרידים שיכילו את הדברים השונים שלכם, וישמשו "מיני-מזוודות" בתוך המזוודה. אנחנו ממליצים על קוביות אריזה בגדלים שונים. הן עשויות בד וניתן לפתוח אותם בקלות ולהצמיד יחדיו. ככה תדעו שארזתם את כל מה שאתם רוצים ושתוכלו למצוא את זה גם אחר כך.

עכשיו במחיר מבצע – Packing Cubes קוביות אריזה חכמות!

Share.

About Author

Leave A Reply