כך תתמידו בהחלטות לקראת השנה החדשה! המדריך השלם

0

שנה אזרחית חדשה בפתח, וכדי לקבל את 2020 בצורה הטובה ביותר אנחנו בטוחים שקיבלתם כמה החלטות חשובות הקשורות לאורח החיים שלכם. ידוע כי חלק גדול מהאנשים מנצלים את ההתחלה החדשה שתחילת שנה מהווה כדי לשפר את עצמם ולשנות דברים שהם אינם מרוצים מהם בחייהם. השאלה היא, כמה מהאנשים האלו מצליחים להתמיד בהחלטות החשובות הללו? התשובה היא ככל הנראה, לא הרבה. אנחנו כאן כדי לעזור לכם עם כמה טיפים שיעזרו לכם להישאר ממוקדים ולצלוח להטמיע את השינויים החשובים שלכם בתוך חייכם. שנתחיל?

קנו יומן וסמנו בו יעדים שחשוב לכם לעמוד בהם

פרקו את המשימה הגדולה שלכם לחלקים קטנים יותר ויעדים ברי השגה, ופזרו אותם בתאריכים ריאליים ביומן. למשל, אם השאיפה שלכם היא לרדת במשקל בשנה החדשה, סמנו לעצמכם יום שקילה קבוע ביומן כל שבוע, ובסוף החודש כתבו את המטרה של אותו חודש – למשל, 2 ק"ג. קביעת יעדים ריאליים בתאריכים קבועים תעזור לכם להתמיד ולפעול למען המטרה שלכם.

כיום, אנשים רבים משתמשים ביומן הממוחשב שלהם בטלפון. אנחנו בעד כל דבר שיעזור לכם להיות עירניים לתאריכים המתקרבים. עם זאת, לעיתים ההתעסקות ביומן יכולה להיתפס כמעיקה, ולכן אנחנו בעד יומן ממשי שתבחרו לפי טעמכם האישי, משהו פיזי שישמח אתכם כל פעם שתפתחו אותו.

יומנים מהממים לבחירתכם, עכשיו ב-41% הנחה!

קבעו "חבר מתזכר"

שמעתם על הקרצייה מפולניה? לא? לכו לאתר שלה ותבינו בעצמכם למה אתם צריכים "חבר מתזכר". אתם לא חייבים לשלם על השירות הזה אם תצליחו לגייס חבר מסור מספיק שיעשה את זה בחינם. למעשה, "חבר מתזכר" מהווה מישהו שינדנד לכם ללא בושה ולא יאפשר לכם לוותר לעצמכם. אם נמשיך בדוגמת ההרזיה, הרבה יותר קל לבטל לעצמכם דייט עם חדר הכושר, מאשר אם קבעתם עם חבר ללכת לחדר כושר יחד ועכשיו תאלצו לבטל לו. במיוחד אם החבר המדובר יתבאס מאד ויזכיר לכם באופן עיקש שזה חשוב לכם, לבריאות שלכם ולמטרה שהצבתם לעצמכם. מה שנקרא, "תנוחו בקבר".

הרשו לעצמכם גם לנוח

מדובר במרתון ולא בספרינט, ולכן תדאגו לשינוי הדרגתי ובר קיימא. "ללכת על כל הקופה" רק יפגע בכם כאשר מדובר בשינוי הרגלים ישנים, ויגרום לכם להישחק במהירות ולהרים ידיים מתוך ייאוש. השינוי צריך להתבצע בצורה שתתאים לכם ותהיה לכם נוחה, ורק כך תוכלו להתמיד בו לאורך זמן.

Share.

About Author

Leave A Reply