המדריך המלא: כך תנקו את המיקרוגל בקלות!

0

הבית מתחלק לשניים: החלק אותו אנחנו מנקים בתדירות גבוהה יחסית, והחלק בו אנחנו בקושי נוגעים, במקרה הטוב פעם בשנה לפני פסח. מיקרוגל לחלוטין נופל לקטגוריה השניה, וחבל – מיקרוגל צובר הרבה לכלוך (זוכרים את הרוטב ההוא שנזל לכל עבר?), חיידקים ושאריות של אוכל, וגם אם לא תמיד רואים את זה, חשוב לנקות אותו בתדירות גבוהה. איך עושים זאת בקלות ובשלושה צעדים פשוטים? המדריך הבא יעזור לכם!

שלב ראשון: התערובת

הדרך הכי קלה לנקות את המיקרוגל היא שימוש באדים שיסירו בקלות את הכתמים הדביקים. כדי לעשות זאת יש להשתמש בקערה חסינה או בגאדג'ט לניקוי המיקרוגל, כמו בתמונה. לתוך המיכל מוסיפים כוס מים וכף חומץ. אפשר להוסיף גם פרוסות של לימון. מערבבים היטב, ומכניסים למיקרוגל. אם המיקרוגל מסריח, כדי להוסיף גם כף של סודה לשתיה!

Microwave Cleaner Easily Cleans Microwave Oven Steam Cleaner Appliances for The Kitchen Refrigerator cleaning

שלב שני: החימום

יש לחמם את הגאדג'ט 5 דקות בשיא העצמה. בשלב זה, התערובת מתאדה (ממש מהראש של הבובה!) והאדים מגיעים לכל פינה במיקרוגל. בסיום, יש להמתין 5 דקות נוספות לפני שפותחים את המיקרוגל.

שלב שלישי: הניגוב

עכשיו כל הכתמים קלים מאוד לניקוי. כל מה שצריך זה להעביר מטלית על המיקרוגל, ולראות כיצד כל הלכלוך נערם בקלות. כדאי לנקות בכל הפינות ולוודא שהגעתם לכל החלל. ניתן להשתמש בספוג ולטבול אותו בתערובת שהכנתם קודם, כדי להסיר כתמי שמן.

זהו! מיקרוגל שלכם נקי ומוכן לשימוש.

Share.

About Author

Leave A Reply