איך להוציא את הילדים מהמסך בחופש הגדול

0

החופש הגדול עוד רגע כאן, ואם אתם חוששים מחודשיים עצלים מול הטלוויזיה, הטאבלט והסמארטפון, קחו את העניינים לידיים. ילדים מחפשים דברים חדשים, ו-4 המשחקים הבאים יגרמו להם לצאת מהבית, לספוג קצת שמש ולעשות פעילות ספורטיבית מבלי בכלל לשים לב!

חישוק

החישוק חזר לאופנה, ואיזה כיף לנו! חישוק הוא פשוט נהדר, כי מצד אחד הוא בכלל לא מרגיש כמו התעמלות, אבל מצד שני הוא נחשב לפעילות קרדיו לכל דבר! על הדרך הוא משפר את הקוארדינציה והפוקוס, והוא פשוט כיף לילדים (וגם למבוגרים).

2019 Yoga Waist Exercise Slimming Magnet Sport Hoops Gymnastics Ring Hard Tube Circle Women Kids Reduce Weight Fitness Equipment

קיר טיפוס

קיר טיפוס הוא מושלם עבור ילדים: הוא גם מאוד כיף ומאתגר, וגם מהווה פעילות ספורטיבית מצוינת שבונה את השרירים ומחזקת את הגוף. חוץ מזה, מפתחים גם יכולות אסטרטגיות כשמחליטים איפה להניח את הרגל והיד! אפשר להתחיל בקיר טיפוס ביתי, ולהמשיך משם לקירות מקצועיים יותר.

New Children Rock Climbing Stone Outdoor Indoor Plastic Rock Climbing Wall Rock Stone Kid Outdoor Sport Body Building Toy &

לקפוץ בחבל

קלאסי, אבל מעולה: קפיצה בחבל! קפיצה בחבל היא מצד אחד מאתגרת ומהנה, וכיף לשחק בחבל עם חברים ולראות מי מצליח יותר. מצד שני, מדובר על אימון אירובי לכל דבר, ששורף קלוריות, מחזק את השרירים ואת שרירי הליבה והכתפיים.

3m High Speed Aerobic Steel Wire Skipping Rope Length Adjustable Jump Rope Crossfit Fitness Equipment Skip Rope

כדורגל

אם יש לכם גינה בבית או גן שעשועים קרוב, כדורגל הוא דרך מצוינת להוציא את הילדים מהבית, בעיקר את הבנים אבל גם את הבנות. משחק כדורגל לילדים משפר את הגמישות והקאורידנציה, שורף קלוריות ועובד על השרירים, וכמובן בונה עבודת צוות מדהימה בין ילדים.

DIY Children Sport Football Soccer Goal Post Net Training Garden Gate W/Ball SetShare.

About Author

Leave A Reply