איך למצוא תחביב – ולדבוק בו!

0

תחביבים הם חלק חשוב מאורח החיים שלנו, ורבים מאיתנו לא מקדישים להם מספיק זמן. תחביבים הם בשביל הנשמה, ומטרתם לתת לנו זמן של כיף, למידה והנאה, בלי לחשוב על דברים כמו עבודה או כסף. אם אין לכם תחביב שאתם באמת אוהבים, זה הזמן למצוא אחד כזה!

הגשימו את החלום

הדרך הכי קלה להתחיל לעבוד על תחביב היא לחשוב על החלום שלכם. תמיד היה לכם חלום להתחיל לצלם? לצייר? לכתוב? לאפות? ואולי משהו יותר אקסטרימי כמו טיפוס או רכיבה על סוסים? זה בדיוק הזמן לקחת את החלום הזה בשתי ידיים ולהפוך אותו למציאות.

אין לכם חלום? נסו לחשוב על מה שאתם אוהבים

נסו לחשוב על האישיות שלכם ועל דברים שמעניינים אתכם. אם אין לכם הרבה סבלנות, תוותרו על תפירה ורקמה, בעוד אם אתם אוהבים לעבוד עם הידיים, נסו לשקול בניית רהיטים. תחביבים כל משמעותם היא לעשות משהו שאנחנו אוהבים וטובים בו – אז חשבו על החוזקות שלכם!

היה היה פעם

כולנו היינו ילדים פעם, ולכולנו היו תשוקות וחלומות. נסו לחשוב מה אהבתם לעשות כילדים. יכול להיות שאהבתם מאוד לצייר, יכול להיות שהתעסקתם הרבה בלגו או שקראתם הרבה קומיקס. אולי זה הזמן להחזיר עטרה ליושנה, ואת התחביב הישן לתחביב בהווה.

התחילו לפעול!

נסו למצוא קורס, סדנה, ואפילו משהו אינטרנטי כדי לנסות ולהתחיל להגשים את התחביב החדש. בעולם של היום יש מגוון עצום של אופציות מדהימות – כך שגם אם אין לכם הרבה זמן, תוכלו למצוא סרטונים קצרים או מדריכים מהירים.

זמן

בסופו של דבר, בכל מה שקשור לתחביבים הבעיה העיקרית שלנו היא זמן. כדי להפוך את החלום לתחביב אמתי, אתם צריכים לפנות לו זמן אמיתי. פנו לתחביב זמן בלוח הזמנים שלכם, וממש כתבו אותו בפנים – כמו פגישה חשובה, משהו שאסור לפספס. גם אם זה כמה דקות ביום, זה עדיף מכלום!

אל תתעקשו

תמיד חלמתם לצייר, אבל בפועל אתם מבינים שזה לא בשבילכם? אין לכם את הסבלנות ואתם פשוט לא נהנים? אל תקחו את זה כוותרנות. יכול להיות שהתחביב הזה לא בשבילכם, ואל תשכחו שתחביב זה משהו לעשות בשביל הכיף. נסו למצוא תחביב אחר!

Share.

About Author

Leave A Reply