מדריכים

מדריכים

כותבי מדריכים אחרונים

http://www.mitranitum.com

שחר פיס -שף קונדיטור

אס אם דיזיין

רועי בן

מדריכים גרפיקה פלאש "מדריך פלאש" חלק 2
"מדריך פלאש" חלק 2 PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י רועי   
שלישי, 02 יוני 2009 17:44

פרק שני בלימודי הפלאש - ציור, מצביע, ועוד.

ציור:
באמצעות כלי ציור, הממוקם בדרך כלל על החלק של השמאל הקיצוני Flash, אתה יכול ליצור יצירות אמנות, כפתורים,

גם עבור פריסות הבזק הבזק סרט או אתר אינטרנט. סעיף זה יראה לכם כיצד להשתמש בכלים אלה מאפשרים לך לנסות אותם על עצמך כפי שאנו הולכים. בעזרת כלים אלה, אתה יכול לצייר קווים, עיגולים, ריבועים או צורות אחרות. כלים אלה צפוי לך הרבה מהם, פשוט כלי ציור.

המצביע:
המצביע ב-Flash הוא בעצם הסמן. אתה צריך להעביר את המצביע, לבחור עצם, לשנות גודל באובייקטים בסרט ע"י הסמן. כדי לבחור אובייקט, באפשרותך ללחוץ עליו פעמיים, או לחץ וגרור על זה.

כודד את הכלי:
בחר את כודד מהכלי את תפריט כלים ולאחר מכן לחץ וגרור בצורת עיגול על גבי הבמה שלך. ניתן להפעיל מכל מקום מן הבמה, לאחר שאתה מרוצה מהגודל והצורה של העיגול שלך, עזוב את העכבר. עצה: אם אתה מחזיק את כפתור הctrl לחוץ תוך ציור העיגול, תקבל עיגול מושלם. שלך. כאשר זה מתבצע, יש לך צורה עגולה חדשה על הבמה.

כלי המלבן:
בחר את כלי המלבן מתפריט הכלים ולאחר מכן לחץ וגרור ריבוע או מלבן על גבי הבמה שלך. אתה יכול לעשות זאת באותה דרך שעשית כדי ליצור עיגול. עצה: : אם אתה מחזיק את כפתור הctrl לחוץ תוך יצירת המלבן, דבר זה עוזר להבחין בשלימות יצירת המלבן. ברגע שאתה מרוצה מהגודל והצורה, עזוב את העכבר.

מלבן, מרובע מעוגל:
כדי ליצור מלבן מעוגל, בחר את הכלי מתוך תפריט כלים, ולאחר מכן בחר את הכלי "רדיוס המלבן" . בחר את גודל עד 5, ולאחר מכן לחץ על אישור. צור את הצורה, וכן כיצד להבחין בקצוות הם מעוגלות בעת הרישום.

כלי העיפרון:
כלי העיפרון מאפשר לך לצייר צורות על הבמה freehand. זה אומר שיש לך שליטה על המיקום, וכן על אורך הקו curves שלך. בחר את כלי העיפרון שלך בתפריט כלים בסרגל שלך על הבמה. אתם תוכלו בשלב זה להבחין בקו שהוא לא מושלם, אבל יש דרך לשפר את זה.
בחר את השורה על ידי לחיצה עליו פעמיים ולאחר מכן לאפשרויות ובחר ליישר את הקו שייצרת. ברגע זה הוא נבחר, זה אמור להפוך את הקו לישר יותר. אם אתה רוצה אתה יכול גם להשתמש באפשרות הזאת שייתן לקו מראה חלק ונקי. ועכשיו יש לך קווים מושלמים, בדרך בה אתה רוצה שהם יוצגו.

מברשת כלי הצבע:
כלי זה הוא כמעט זהה עיפרון הכלי, שכן היא עושה שימוש באותן אפשרויות כמו גם נותן לך את המראה אותו אתה מעוניין לקבל את כלי העיפרון. בחר את מברשת הכלי, וכן למשוך כמה שורות הבמה שלך. לשחק עם לסדר ואת חלקה אפשרויות דמיון כדי להבחין את כלי העיפרון.

דלי הצבע:
לאחר שמחקת את כל הצורות ואת הקווים שלך על הבמה, ליצור את הכיכר על הבמה. עכשיו תוכל להבחין בצבעים של הכיכר הם הצבעים שבחרת קודם לכן. בחר את דלי צבע הכלי, ולאחר מכן בחר את הצבע מ "למלא" בתפריט . עכשיו שבחרת צבע חדשה, לחץ על הכיכר עם דלי צבע, ואת הצבע החדש יחול. אתה יכול לעשות את זה עם כל צבע שתרצה, וכן כמה פעמים שתרצה. אם אתה רוצה צבע כדי להחיל את הכיכר, פשוט לבחור את צבע התפריטים, ובחר את ברירת המחדל של אחד gradients. אתה יכול ללחוץ את הכיכר, ועל התוצאה יעילה יותר, לחץ וגרור את צבע בדלי בעת הכיכר. תוכלו להבחין להיות מופק צבע והיא הועברה את הכיכר. מאוחר אני יראה לכם כיצד ליצור משלך gradients. עכשיו יש לך רעיון טוב על איך למלא את הצורות.

מתאר:
בכל צורה אתה יוצר כגון triangles, ריבועים או עיגולים יש מתאר, שנמצא בשורה המקיפה את הצורה. בחר את השורה, על ידי לחיצה כפולה אותה, וללכת שלך שורת התפריט צבע, ולבחור צבע עבור את השורה. ואילו עכשיו את הקו עדיין בוחרים ללכת חלון> לוחות> מכה בו לוח המכיל אפשרויות להסיק תופיע. בחר את האפשרות רסיק ו ותראה את השורה יהיה במראה חדש יחד עם צבע יש לך רק הוסיף אליו. זהו, עכשיו אתה יודע איך להוסיף את הסגנון שלך שורות. כי עכשיו יש לך להשלים את הציור חלק, ודא כי אתה סוגר את המסמך ופתח חדשה עבור הסעיף הבא, סמלים.

עדכון אחרון ב-שני, 23 ינואר 2012 13:41
 

מדריכים | כתיבת מדריך | בירקנשטוקמדריכים למחשב | הובלות | טיסות | מזרוניםאירועים | עסקים
מערכת omyguide אינה אחראית על כל נזק שיגרם כתוצאה משימוש באחד מהמדריכים המוצגים באתר.
המדריכים באתר הם המלצה אישית של הכותב, והגולש לוקח על עצמו את מלוא האחריות בעת ביצוע הנאמר במדריך.
כל התמונות והסמלים המסחריים אשר באתר זה שייכים לבעלים החוקיים שלהם. כל שאר התוכן אשר נמצא באתר שייך על פי חוק לצוות האתר.
זכויות יוצרים © 2009 omyguide. כל הזכויות שמורות.

טלפון:

הובלות | אריחים מצוירים |סיורים בעברית בברלין | הורדת שירים מיוטיוב | תמ"א 38