מדריכים

מדריכים

כותבי מדריכים אחרונים

http://www.mitranitum.com

שחר פיס -שף קונדיטור

אס אם דיזיין

רועי בן

מדריכים גרפיקה פלאש מדריך פלאש "מבוא"
מדריך פלאש "מבוא" PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י רועי   
שלישי, 02 יוני 2009 17:42

מהו פלאש? מהי סביבת העבודה בפלאש? מה יש על הבמה של פלאש? כל זאת ועוד במסמך שלפניכם.

מהו פלאש?


Flash הוא יישום מבוסס וקטור גרפי. הוא משמש ברחבי העולם כדי להפיק סרטים, אנימציה, מצגות ועוד. אתה יכול להשתמש בו כדי ליצור מצגות של החברה שלך, מצוידים מעודכנת של הנתונים כדי להציג את המידע הנכון בזמן הנכון על מנת ליצור לחצן עבור אתר האינטרנט שלך. דוגמה יהיה עדכוני שוק ההון. פלאש היא קלה מאוד לשימוש וגם מאוד יעילה כלי פיתוח תעשיית האינטרנט. יתרון אחד על פלאש זה הוא בין הדפדפן פלטפורמה, מה שאומר שאתה יכול להציג את הסרטים בכל דפדפן בחוץ, כגון Internet Explorer או Netscape Navigator.


סביבת עבודה: Flash הוא קצת כמו התוכנית 'צייר' של Windows. אף כי הוא משמש בעיקר עבור האנימציה, אם אי פעם נעשה שימוש צבע, יצירת גרפיקה או יצירות אמנות ב-Flash הוא באותה צורה. יש לך את כל הכלים אשר צייר אותו משתמש, כגון ריבוע / מלבן כלי המעגל הכלי ואת השורה הכלי. סביבת העבודה ב-Flash מורכבת מארבעה חלקים מרכזיים:


1 - על הבמה: הבמה הוא האזור שבו אתה תהיה עבודה. הבמה היא בעצם את לוח שרטוט, בו אתה יכול ליצור, להוסיף ולמחוק את העבודה שלך. הבמה (S) הם רק באזורים בהם אתה יכול לשים ב-graphics, וכן כל זמן הסרט הוא משחק על אתר אינטרנט, ורק את התוכן של הבמה יוצגו. אתה יכול גם להשתמש בתכונות מיוחדות וייבוא הגרפיקה שלך מתוכניות אחרות.


2 - ציר זמן הזמן הוא האזור המייצג אובייקטים נעים הבמה שלך. היא בנויה על ציר הזמן של מסגרות ו שכבות. כל מסגרת היא תמונה חדשה לגמרי. שימוש פשוט tweening תנועות יאפשר לך לשנות את האובייקטים את הזמן כדי להפיק סרט מהיר. לייצג את כל השכבות שכבת שקיפות על הבמה, אתה יכול לקבל כמה שכבות כפי שאתה רוצה, ואתה יכול לראות רק חפצים על שכבות.


3 - ספריה הספרייה היא רק חלק קטן שבו הנתונים מאחסן את כל פלאש גרפיקה וסמלים. מתוך הספרייה, אתה יכול ללחוץ על גבי סמלים וגרור את הבמה האזור, אשר חוסך לך הרבה זמן, במקום מחדש יצירת גרפיקה חדשה.


4 - לוחות את לוחות המשמשים פלאש 5 כדי לאפשר לך שליטה כל דבר שאתה עושה, כגון שינוי הטקסט שלך, על ההשפעות של הגדרת סמל. היתרון על לוחות היא שהם יכולים להיות סמויים מאפשר לך יותר מרחב העבודה לעבוד. עבור אל חלון> לוחות עבור רשימה מלאה של לוחות שלך.


5 פלאש, מאפשר לך כעת לייבא קבצי שמע MP3. תכונה חדשה זו מאפשרת לך לנגן מוסיקה, אפקטי צליל כדי להוסיף את הכפתורים, וכו 'תכונה חדשה זו היא רק באמצעות תמיכה שימושיים קבצי שמע, כגון. MP3 ו. WAV.


זכור לפתוח מסמך חדש עבור כל הדרכה. זה יעשה את זה יותר קל לעבוד איתו, והרבה יותר מהר.

עדכון אחרון ב-שני, 23 ינואר 2012 13:41
 

מדריכים | כתיבת מדריך | בירקנשטוקמדריכים למחשב | הובלות | טיסות | מזרוניםאירועים | עסקים
מערכת omyguide אינה אחראית על כל נזק שיגרם כתוצאה משימוש באחד מהמדריכים המוצגים באתר.
המדריכים באתר הם המלצה אישית של הכותב, והגולש לוקח על עצמו את מלוא האחריות בעת ביצוע הנאמר במדריך.
כל התמונות והסמלים המסחריים אשר באתר זה שייכים לבעלים החוקיים שלהם. כל שאר התוכן אשר נמצא באתר שייך על פי חוק לצוות האתר.
זכויות יוצרים © 2009 omyguide. כל הזכויות שמורות.

טלפון:

הובלות | אריחים מצוירים |סיורים בעברית בברלין | הורדת שירים מיוטיוב | תמ"א 38