מדריכים

מדריכים

כותבי מדריכים אחרונים

http://www.mitranitum.com

שחר פיס -שף קונדיטור

אס אם דיזיין

רועי בן

מדריכים אירועים ארועים טיפים לברית מוצלחת
טיפים לברית מוצלחת PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י smdesign.co.il   
שישי, 24 דצמבר 2010 07:35

האירוע המרגש ביותר של חיינו, לפני החתונה ולפני כל אירוע אחר הוא הבאת ילד לעולם. כל הורה ובמיוחד הורה טרי ישמח לספר לך נרחבות כמה הלידה היתה מרגשת, איזה ילד יפה, וכמה הוא חכם כבר מעכשיו, כי הוא הרים את הראש אחרי שבועיים או חייך אחרי שבוע. וזה באמת אירוע מיוחד אין ויכוח על כך.


שמונה ימים לאחר הלידה (או יותר אם נולדה בת) רוב ההורים עורכים מסיבה לכבוד בן או בת המשפחה החדשה. הברית או הבריתה כמו כל אירוע אחר דורש מספר סידורים. כמו חתונה גם כן יש לחפש ולמבחר מקום לאירוע שיתאים, בין אם זה אולם, גן אירועים או כל מקום אחר. במידה והאירוע יתקיים בשעות היום מחיר המנה זולה משמעותית ממחיר המנה אם האירוע היה חתונה, בנוסף לכך על אירוע המתקיים ביום אין תשלום של מע"מ ומכאן גם העלות היחסית נמוכה של אירוע בשעות אלו. לעומת זאת מחיר מנה לאירוע בשעות היום של יום שישי יקר יותר מהסיבה ברורה כי זהו יום מבוקש וגם עדיף על רוב האורחים שכן האירוע אינו מתנגש עם שעות העבודה ואינו מצריך יציאה מוקדמת מהעבודה.

לאחר בחירת מקום האירוע יש להזמין רב לברית מילה או לברכה לבת, לאלו המעוניינים בכך. ישנם זוגות צעירים רבים המעדיפים לבצע את הברית עצמה בבית ונוכחות המשפחה הקרובה ורק לאחר התאוששות הרך והאם לחגוג באירוע. פיצול זה של ברית המילה מהאירוע ישנם כמה יתרונות, תחילה האם התשושה והתינוק שרק נולד אינם צריכים להתמודד או להיחשף לכל בני המשפחה והחברים (כ-150 איש!) כבר שבוע לאחר הלידה, שזהו בעצמו אירוע מעייף וקצת טראומתי.

בנוסף בגלל שאין נוכחות של כל כך הרבה אנשים סביב האם והנולד יש פחות לחץ על שניהם וכל המילה רגועה יותר גם לילד (אך לא כואבת פחות) וגם לאם. לעומת זאת ישנם גם זוגות המעדיפים לסיים הכל במכה, או זוגות שאינם מרגשים צורך לעשות את המילה בצורה מצומצמת יותר.

בברית או בריתה מומלץ גם להזמין צלם מקצועי, התמונות יוצאות מרהיבות יותר מאשר אם צולם על אחד מבני המשפחה ובנוסף תהיה לכם מזכרת איכותית של הרך הנולד. בנוסף לצלם ולשאר בעלי המקצוע אפשר גם להזמין עיצוב אירועים. בברית אין צורך בעיצוב גרנדיוזי כמו בחתונה אך קישוטים צנועים של זרי פרחים, אגרטלים ובלונים בהחלט מוסיפים המון חגיגיות לאירוע.

לאלו שכיסם מאפשר זאת ניתן גם להזמין לאירוע פעילות לילדים כגון ליצנים, מתקנים מתנפחים, ג'ימבורי ופינת יצירה. אלו דברים שיעסיקו את הילדים במשך האירוע וכך הם לא ישתעממו וההורים יוכלו לאכול ולנוח ללא הפרעה.

 

עדכון אחרון ב-חמישי, 16 פברואר 2012 13:48
 

מדריכים | כתיבת מדריך | בירקנשטוקמדריכים למחשב | הובלות | טיסות | מזרוניםאירועים | עסקים
מערכת omyguide אינה אחראית על כל נזק שיגרם כתוצאה משימוש באחד מהמדריכים המוצגים באתר.
המדריכים באתר הם המלצה אישית של הכותב, והגולש לוקח על עצמו את מלוא האחריות בעת ביצוע הנאמר במדריך.
כל התמונות והסמלים המסחריים אשר באתר זה שייכים לבעלים החוקיים שלהם. כל שאר התוכן אשר נמצא באתר שייך על פי חוק לצוות האתר.
זכויות יוצרים © 2009 omyguide. כל הזכויות שמורות.

טלפון:

הובלות | אריחים מצוירים |סיורים בעברית בברלין | הורדת שירים מיוטיוב | תמ"א 38