מדריכים

מדריכים

כותבי מדריכים אחרונים

http://www.mitranitum.com

שחר פיס -שף קונדיטור

אס אם דיזיין

רועי בן

מדריכים שונות שונות עיצוב אירועים – להפוך אירוע רגיל לבלתי נשכח
עיצוב אירועים – להפוך אירוע רגיל לבלתי נשכח PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י seoisrael   
שלישי, 30 יוני 2009 21:31
עיצוב אירועים – להפוך אירוע רגיל לבלתי נשכח

תחום עיצוב האירועים עוסק למעשה בכל הפרטים החזותיים הקשורים באירוע, החל מצבע הפרחים וסוג הפרחים המונחים על השולחנות, דרך נרות, פמוטים ותאורת האירוע וכלה בסידורי הישיבה.
מתוך תחום עיצוב האירועים נולד גם מקצוע חדש הנקרא "מעצב אירועים". מעצב אירועים הוא אדם שלמד את מקצוע העיצוב, מבין בכל האספקטים שלו ותפקידו לדאוג שכל הפרטים ייתרמו לעיצוב האירוע בדרך בה הוא בוחר בשיתוף עם הלקוח. יש כאלו המעדיפים לחסוך את ההוצאה הגדולה של עיצוב אירועים מקצועי ומעדיפים לעשות זאת בעצמם. במאמר זה נדון באלמנט הנרות, אלמנט חשוב בתחום עיצוב אירועים.

נרות – אלמנט עיצובי חשוב
אחד האלמנטים היותר שימושיים בתחום עיצוב אירועים הוא - הנרות. נרות הם אלמנט עיצובי ראשון במעלה שיכול לשדרג את המראה הכללי של כל אירוע לאין ערוך. אך אין זה מספיק לבחור נרות ולהציבם במקום האירוע. יש לבחור את הנרות הנכונים, להתאים אותם לקונספט הכללי של הז'אנר של עיצוב אירועים אותו בחרנו וכמובן להתאימם לאופי האירוע ולטעמינו האישי.

איך נרות משתלבים עם עיצוב אירועים
במקביל לעלייה במודעות בתחום עיצוב אירועים החלה לשגשג תעשיית הנרות המעוצבים בהם משתמשים בדרך כלל כדי לשדרג מראה כללי של אירוע. את קבוצת הנרות המעוצבים ניתן לחלק ל-3 תתי קבוצות.
הקבוצה הראשונה היא נרות בעיצוב בסיסי. אלו הם נרות בהם בוצעה מניפולציה עיצובית בשעה שהשעווה הייתה חמה.
הקבוצה השנייה היא קבוצת נרות השעווה המעוצבים בצורה ידנית. אלו הם נרות ברמה גבוהה המעוצבות על ידי אמנים בשעווה ברמת חום שונות.
הקבוצה השלישית היא קבוצת הנרות המעוצבים בצורה מוגדרת. אלו הם נרות המיוצרים בעזרת תבנית שהוכנה מראש ומעניקה להם את דמותם. הם מיוצרים לרוב על בסיס של סיליקון מיוחד ודורשים רמת דיוק גבוהה שכן שילוב פתיל לא נכון בהם יכול להוות בעיה בטיחותית.

עיצוב אירועים - איזה נרות להזמין?
ואם בחרתם לשלב נרות בתוך קונספט עיצוב אירועים שמשלב עוד פרטים רבים כדאי לשים לב למספר נקודות כאשר מזמינים נרות לאירוע, כדי שהנרות יהיו עמידים ובטיחותיים.

יש לדרוש מספק הנרות נרות עם זמן בעירה ארוך במיוחד. ניתן לבקש נרות עם שקיפות טובה על מנת שיזרחו בצורה יפה מבפנים. ניתן להזמין נרות חלולים המחזיקים מעמד גם בזמן בעירה ממושך. כשמדובר על נרות שעתידים לעמוד על שולחנות מומלץ להזמין נרות יצוקים שלא ייזלגו לצדדים. כדי לוודא שאין פגם בנרות ויש לוודא שהפתיל אכן מגיע עד לסופו של הנר.
והכי חשוב, אם עוסקים בתחום עיצוב אירועים, כדאי מאוד שהנרות יהיו תואמים לכלל הפרטים העיצוביים המרכיבים את האירוע, כי בסופו של דבר זה כל הסוד של עיצוב אירועים שיהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח. 


אודות כותב המאמר

פורסם על ידי קידום אתרים - SEO Israel  http://www.seoisrael.co.il,

מקור המאמר: www.maker.co.il

 

מדריכים | כתיבת מדריך | בירקנשטוקמדריכים למחשב | הובלות | טיסות | מזרוניםאירועים | עסקים
מערכת omyguide אינה אחראית על כל נזק שיגרם כתוצאה משימוש באחד מהמדריכים המוצגים באתר.
המדריכים באתר הם המלצה אישית של הכותב, והגולש לוקח על עצמו את מלוא האחריות בעת ביצוע הנאמר במדריך.
כל התמונות והסמלים המסחריים אשר באתר זה שייכים לבעלים החוקיים שלהם. כל שאר התוכן אשר נמצא באתר שייך על פי חוק לצוות האתר.
זכויות יוצרים © 2009 omyguide. כל הזכויות שמורות.

טלפון:

הובלות | אריחים מצוירים |סיורים בעברית בברלין | הורדת שירים מיוטיוב | תמ"א 38