מדריכים

מדריכים

כותבי מדריכים אחרונים

http://www.mitranitum.com

שחר פיס -שף קונדיטור

אס אם דיזיין

רועי בן

מדריכים בית ומשפחה בית מזרונים טיפים לקנייה חכמה
מזרונים טיפים לקנייה חכמה PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י smdesign.co.il   
רביעי, 05 ינואר 2011 20:28

עקב הביקוש הרב חברות רבות למכירת מזרונים נפתחו והם מציעים את השלל שלהם . כל חברה טוענת שהיא הטובה ביותר ושאצלה מזרונים הם איכותיים ומאריכים שנים. כולם יכולים לספר סיפורים וגם כולנו יכולים להאמין להם , אבל כדי שלא ניפול בפח אנחנו צריכים להכיר את התחום מזרונים .כל קנייה חכמה מתחילה בסקר קצרצר על המוצר אותו אתם מעוניינים לקנות , במקרה הזה מזרון, עליכם לקרוא ולדעת הכול על מזרונים , מזה בעצם הכול ?


תחילה עליכם לבדוק איזה מזרון אתם צריכים לרכוש
, האם מזרון בריאותי ?
או אולי מזרון אורתופדי?
עם קפיצים? בלי קפיצים ?

הרי הסוגים אף פעם לא נגמרים הם רק מתרבים וגורמים לנו להתבלבל יותר. וכדי שזה לא ייקרה מומלץ להתייעץ עם כירופרקט הוא מתאים את סוג המזרון לגוף בצורה מדויקת . התאמה של מזרון לגוף מונעת כאבים ומעניקה שינה רציפה ללא הפרעות או אי נוחות. להפך הנוחות היא מקסימאלית ומעניקה במקביל גם בריאות טובה.

לאחר שבחרתם את הסוג שאתם מעוניינים בו תוכלו לגשת לקבל הצעות מחיר ממספר חברות מוכרות בתחום העדיפות היא ללכת לחברות שמייצרות מזרונים ולא רק מוכרות אותם. אמרו להם מה הסוג שבחרתם ואף הסבירו מדוע בחרתם דווקא מזרון זה. כך הם יבינו מה דרישתכם ויציעו לכם רק את ההצעות הרלוונטיות או הצעות דומות.

בדקו כל מזרון  מאילו שכבות הוא עשוי האם מזרון משכבת ספוג ?
או משכבת ויסקו?

בקשו הסבר על כל שכבה ושיקלו מה טוב ביותר עבורכם. לכל מזרון ישנו תומך מתחתיו יש לבדוק כי התומך אינו אטום אלא אוורירי כדי לשמור על המזרון. לאחר שכבר הבנתם חלק מעולם המזרונים בקשו הצעת מחיר אבל עדיין אל תסגרו עסקה בקשו לחשוב על העסקה ותשאלו האם יש הנחה כלשהי לעיתים כרטיסי האשראי שלנו כוללים הנחות שאתם לא יודעים עליהם אל תתביישו לשאול ולהוציא את המחיר הטוב ביותר . לא משנה מה המחיר אל תרכשו מזרון בלי לעשות סקר מחירים בעוד חברות אלא אם כן אתם יודעים את המחירים בשוק. במידה ואינכם יודעים את המחירים בשוק עברו בעוד מספר חנויות כך תלמדו יותר ותקבלו הצעות נוספות , כי מחירי מזרונים משתנים מחברה לחברה. במידה ואין לכם זמן תוכלו לבקש מאדם שאתם סומכים עליו לעשות עבורכם את הסקר רק הבהירו לו בדיוק באיזה מזרון אתם מתעניינים . כיום יש גם חנויות אינטרנט בהם תוכלו לבחור מזרון גם מהבית . יופיע לכם תמונה של המזרון והמפרט .

לסיכום ,
כל קנייה צריכה להיעשות חכם במידה ואין ידע קודם בתחום עדיין לא מאוחר , ניתן להתחיל להכיר אותו כעת ולבחור את הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר.
קרדיט לפורטל המזרונים BINI http://www.bini.co.il

 

עדכון אחרון ב-שבת, 31 אוקטובר 2015 11:39
 

מדריכים | כתיבת מדריך | בירקנשטוקמדריכים למחשב | הובלות | טיסות | מזרוניםאירועים | עסקים
מערכת omyguide אינה אחראית על כל נזק שיגרם כתוצאה משימוש באחד מהמדריכים המוצגים באתר.
המדריכים באתר הם המלצה אישית של הכותב, והגולש לוקח על עצמו את מלוא האחריות בעת ביצוע הנאמר במדריך.
כל התמונות והסמלים המסחריים אשר באתר זה שייכים לבעלים החוקיים שלהם. כל שאר התוכן אשר נמצא באתר שייך על פי חוק לצוות האתר.
זכויות יוצרים © 2009 omyguide. כל הזכויות שמורות.

טלפון:

הובלות | אריחים מצוירים |סיורים בעברית בברלין | הורדת שירים מיוטיוב | תמ"א 38