מדריכים

מדריכים

כותבי מדריכים אחרונים

http://www.mitranitum.com

שחר פיס -שף קונדיטור

אס אם דיזיין

רועי בן

מדריכים אירועים עיצוב אירועים 10 טיפים שימושיים לקראת החתונה
10 טיפים שימושיים לקראת החתונה PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י smdesign.co.il   
שישי, 24 דצמבר 2010 07:38

מתחתנים? מזל טוב! חתונה היא אולי האירוע החשוב בחייכם וככזה, יש להקדיש משאבים רבים ולא מעט תשומת לב לעניין תכנון ועיצוב החתונה עצמה. לפניכם 10 טיפים אשר יסייעו לכם בהליך קבלת ההחלטות הנוגעות לחתונה ובעיקר לעיצובה:

 


1.    הימנעו מהוצאות כספיות כבדות ומיותרות – לא פעם, זוגות רבים נוטים לשלם סכומי עתק עבור עיצוב חתונתם. ישנן לא מעט חברות המתמחות בעיצוב אירועים – חלקן יקרות יותר, וחלקן יקרות פחות. יש לערוך סקר שוק בענף עיצוב האירועים טרם בחירת המעצב היוקרתי ביותר. כמו בכל שוק תחרותי, תמיד ניתן למצוא נותני שירות מקצועיים ומיומנים המציעים שירות מצוין במחיר סביר והגיוני.

2.    מעצבי הבית - בדרך כלל לאולמות האירועים יש מעצב או מעצבת בית אשר מחיריהם נמוכים באופן משמעותי מהמחירים של החברה לעיצוב אירועים. לפני שסוגרים על מעצב אירועים חשוב לדעת מול מי אתם עובדים , מה האופי שלו – סבלני או עצבני, ובכלל אם יש כימיה ביניכם (הכימיה חשובה מאוד לתהליך כולו).

3.    אל תסגרו עסקת עיצוב אירועים בטלפון -  חלק מהמידע אותו תרצו לקבל ממעצב האירועים הפוטנציאלי אינו יכול להיות מועבר דרך הטלפון. למשל, עיון בתיק עבודות קודמות וחתימה על חוזה שירות, אינם יכולים להתבצע דרך הטלפון.

4.    התעניינו בקיומן של הנחות – כן, אל תתביישו לשאול האם הצעת המחיר אותה קיבלתם הינה סופית. תמיד יש מקום למיקוח היות ואין לכם מה להפסיד. העצה תקפה למשא ומתן הנערך גם עם האולם עצמו וגם עם חברת עיצוב האירועים.

5.    קבעו עם מעצב האירועים שבחרתם כמה שיותר זמן מראש - כך תוכלו להשיג את העיצוב שרציתם, תוכלו לסדר אותו בצורה הכי טובה, יהיה עליכם פחות לחץ והכי חשוב תוכלו להבטיח את המעצב שלכם בתאריך החתונה.

6.    רכב החתונה – יהיה זה רעיון טוב לנסות ולשלב את עיצוב רכב החתונה אשר יועמד לרשות החתן והכלה ביום האירוע כחלק מחוזה השירות הכולל עם חברת עיצוב האירועים. כך למעשה תחסכו התרוצצויות מיותרות ממקום למקום בכדי למצוא סרטים וקישוטים המתאימים לאוטו.

7.    היו אקטיביים בעיצוב חתונתכם - אל תתפשרו על מה שמציעים לכם, בקשו רעיונות חדשים ומיוחדים ממעצב האירועים - רעיונות שיהפכו את חתונתכם למיוחדת ויגרמו לאורחים לזכור אותה לאורך זמן. הייחוד יכול לבוא לידי ביטוי בכל דבר – בעיצוב השולחנות, בעיצוב החופה ואפילו בעיצוב הזר של הכלה. 

8.    אל תפחדו להגיד "לא!" – לדוגמא, כלים כמו כלי ברזל וכלי זכוכית עלולים לייקר את מחיר העיצוב בהרבה. אל תחששו להגיד לא – מעצב טוב יודע להסתדר גם בלי אותם כלים יקרים.

9.    צבעים, צבעים ושוב צבעים - שלבו בחתונה מספר צבעים ואל תלכו רק על מוטיב הצבע הלבן. בעזרת המעצב תוכלו לשלב צבעים רבים באופן מרהיב ומרשים.

10.    והחשוב ביותר – זכרו, אתם אלה שקובעים את טיב חיי הנישואים ולא החתונה. לכן, במידה והמשאבים העומדים לרשותכם מוגבלים – הפיקו את המקסימום ממה שיש.

 

 

עדכון אחרון ב-שני, 16 ינואר 2012 19:40
 

מדריכים | כתיבת מדריך | בירקנשטוקמדריכים למחשב | הובלות | טיסות | מזרוניםאירועים | עסקים
מערכת omyguide אינה אחראית על כל נזק שיגרם כתוצאה משימוש באחד מהמדריכים המוצגים באתר.
המדריכים באתר הם המלצה אישית של הכותב, והגולש לוקח על עצמו את מלוא האחריות בעת ביצוע הנאמר במדריך.
כל התמונות והסמלים המסחריים אשר באתר זה שייכים לבעלים החוקיים שלהם. כל שאר התוכן אשר נמצא באתר שייך על פי חוק לצוות האתר.
זכויות יוצרים © 2009 omyguide. כל הזכויות שמורות.

טלפון:

הובלות | אריחים מצוירים |סיורים בעברית בברלין | הורדת שירים מיוטיוב | תמ"א 38