מדריכים

מדריכים

כותבי מדריכים אחרונים

http://www.mitranitum.com

שחר פיס -שף קונדיטור

אס אם דיזיין

רועי בן

מדריכים בית ומשפחה בית איך לבחור את המיטה הנכונה
איך לבחור את המיטה הנכונה
נכתב ע"י רועי   

עברתם דירה חדשה ? החלטתם לשפץ את החדר או לפנק את הילד ? זה לא באמת משנה מה הסיבה שבגללה אתם מעוניינים לרכוש מיטה חדשה , אלא מה יגרום לכם לא להחליף שוב את המיטה עוד מספר שנים קרובות. כדי שבאמת לא תצטרכו לעבור את תהליך בחירת מיטות שוב עליכם להכיר את התכונות החשובות שצריכות להיות בכל מיטה שרוכשים.

עיצוב המיטה צריך להיות מתאים לחדר גם בגוונים וגם בגודל. גודל סטנדרטי של מיטת נוער היא 90*190 , אך כמובן שכל חברה מציעה גם מידות אחרות קטנות יותר או גדולות יותר. לא חשוב מה הגודל שתבחרו אלא שלגודל המיטה הנבחר יהיה גודל מזרון הקטן בערך ב 10 סנטימטרים מאורך ורוחב המיטה.

חשוב למצוא מזרון מתאים על מנת שלא תצטרכו לייצר גודל שלא קיים כי עיצבתם את המיטה במידות לא סטנדרטיות. עלות ייצור מזרון מיוחד  יכול להגיע לסכומים גבוהים ולכן זה מיותר. בחרו אורך מזרון ומיטה המתאים לגובה הילדים ואף ארוך יותר במספר סנטימטרים כדי שיתאים להם גם לשנים הבאות. רוב המיטות נמכרות עם מזרונים סטנדרטים ופשוטים. מומלץ להוסיף מספר שקלים או מאות כדי ליהנות ממזרון איכותי וטוב.

כמעט בכל המיטות הנמכרות יש מתחת תא המתאים לאחסון דברים רבים. התא נמצא בסוף המיטה ומעליו תומך מזרון. התא חוסך מקום רב בחדר ובבית ולכן הוא מומלץ. בדקו שתומך המזרון אינו אטום אלא עשוי חתיכות עץ בודדות רחוקות אחת מהשנייה כדי לאפשר אוורור. אוורור מזרון הוא מאפיין חשוב בבחירת מזרונים כדי לשמור על איכותם .  מיטות רבות נמכרות יחד עם מזרונים אל תבדקו רק את מאפייני המיטה אלא הקדישו זמן גם לאיכות מזרונים כדי להעניק לילדכם שינה טובה ובריאה.

בבחירת מזרונים יש לבדוק את שלבי המזרון , מהו החומר ממנו הוא עשוי , סוג השכבות. והחשוב ביותר שהבד יהיה נושם מה שמקל על נשימת הילדים כשהם ישנים על הבטן . מלבד איכות מזרון גם על המיטה להיות איכותית. טרנד חדש יצא בתחום המיטות , והוא מיטות הנשלפות מארונות כדי לא להעמיס על החדר וליצור בו יותר מרחב . המיטה נשלפת כמו מגירה ועליה ניתן להוסיף מזרון. לא תמיד המיטות האלה מומלצות יש לבדוק את היציבות שלהם , העמידות שלהם ואיזה משקל הן יכולות לשאת .

למיטה תוספות רבות שיכולות להיות יעילות כמו :

מעקה בטיחותי – מעקה המונע נפילה של ילד תוך כדי שינה או משחק במיטה . המעקה נמצא לצד מזרון וניתן להוציא אותו בקלות בכל זמן שתרצו.

מיטות נשלפות מלמטה – ישנם מיטות כפולות אחת על ספת הנוער והשנייה יוצאת מהחלק התחתון של המיטה. המיטות הנשלפות מגיעות עם מזרונים פשוטים מאד , גם שם הקפידו להחליף מזרון לאיכותי יותר.

מלבד התוספות אותן תוכלו לרכוש בכל חברה ההמלצה היא לרכוש ספות נוער מחברה המתמחה גם בייצור מזרונים , כך האיכות של ספת הנוער תהיה גבוהה יותר מאשר לרכוש אותה מחנויות לא מוכרות ושלא מייצרות מזרונים.

 

מדריכים | כתיבת מדריך | בירקנשטוקמדריכים למחשב | הובלות | טיסות | מזרוניםאירועים | עסקים
מערכת omyguide אינה אחראית על כל נזק שיגרם כתוצאה משימוש באחד מהמדריכים המוצגים באתר.
המדריכים באתר הם המלצה אישית של הכותב, והגולש לוקח על עצמו את מלוא האחריות בעת ביצוע הנאמר במדריך.
כל התמונות והסמלים המסחריים אשר באתר זה שייכים לבעלים החוקיים שלהם. כל שאר התוכן אשר נמצא באתר שייך על פי חוק לצוות האתר.
זכויות יוצרים © 2009 omyguide. כל הזכויות שמורות.

טלפון:

הובלות | אריחים מצוירים |סיורים בעברית בברלין | הורדת שירים מיוטיוב | תמ"א 38