מדריכים

מדריכים

כותבי מדריכים אחרונים

http://www.mitranitum.com

שחר פיס -שף קונדיטור

אס אם דיזיין

רועי בן

מדריכים בית ומשפחה בית סגירת מרפסות
סגירת מרפסות PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י רועי   
חמישי, 05 אפריל 2012 14:20

בבתים רבים בישראל נהוג כיום לסגור את המרפסת על מנת להגדיל את השטח של הבית. סגירת מרפסות זוהי פעולה שיכולה להסתבך אם לא מבצע אותה איש מקצוע איכותי או חברה מקצועית העוסקת בתחום. על מנת שסגירת המרפסות שלכם יהיו איכותיות, יגדילו את השטח של הדירה ואף יעלו את ערכה, חשוב מאוד שהסגירה תבוצע בצורה נכונה, חכמה ויעילה, אחרת עלול להיגרם נזק ואף עוגמת נפש. בין אם החלטתם לסגור את המרפסת מסיבה פרקטית או עיצובית (או שילוב של שתי הסיבות גם יחד), כדאי מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע מובילים בתחום. חברת י.מ. תעשיות, עוסקת מזה שנים רבות בתחום המבוקש של ייצור מבנים ניידים וקבועים, תוכל לייעץ ולסייע לכם גם בתחום של סגירת מרפסות. עוד על נושא זה בכתבה הבאה.

מי צריך סגירת מרפסות?


כל מי שיש לו מרפסת בדירה שהוא לא ממש משתמש בה או שהוא לא זקוק לה, יכול בהחלט לשקול את סגירת המרפסת הזו. גם אם אתם כן משתמשים במרפסת אך מעדיפים סלון גדול יותר או חדר עבודה נוסף, אפשר בהחלט לשקול אופציה זו. אמנם במדינת ישראל שטופת השמש מרפסות פתוחות הן פופולאריות למדי, אך לא לכל אחד זה מתאים ובוודאי שלא לכל דירה. רבים מעדיפים לוותר על המרפסת, לסגור אותה וכך להרוויח שטח נוסף בדירה (למשל - סלון גדול יותר, חדר או חצי חדר נוסף וכו'). עבור משפחות גדולות הזקוקות לחדר נוסף זוהי בהחלט אופציה מצויינת. כמובן שכאשר סוגרים מרפסת, יש לברר אילו אישורים צריך, כמה זה עולה, ולקחת בחשבון לא מעט שיקולים - פרקטיים ועיצוביים כאחד.

כיצד בוחרים חברה העוסקת בתחום של סגירת מרפסות?


אחת מההחלטות החשובות ביותר בכל הקשור לסגירת מרפסות היא - איזו חברה תבצע עבורכם את העבודה. לאיכות, למקצועיות ולניסיון של החברה המבצעת יש השפעה גדולה על ההצלחה של סגירת המרפסת. מומלץ לבחור בחברה אמינה, הפועלת שנים רבות ושיש לה הצלחות קודמות מוכחות. כמובן שגם למחיר יש משמעות וכדאי לבחור בחברה אשר המחירים שלה הם תחרותיים. לחברת י.מ. תעשיות יש ניסיון רב שנים בתחום של סגירת מרפסות והיא בהחלט עומדת בכל הקריטריונים הללו. זכרו כי ברוב המקרים, סגירות מרפסות תשדרג את הדירה שלכם ותהפוך אותו לנעימה ומרווחת יותר.

לשאלות נוספות בתחום של סגירת מרפסות ניתן לפנות לחברת י.מ. תעשיות. 

מדריכים | כתיבת מדריך | בירקנשטוקמדריכים למחשב | הובלות | טיסות | מזרוניםאירועים | עסקים
מערכת omyguide אינה אחראית על כל נזק שיגרם כתוצאה משימוש באחד מהמדריכים המוצגים באתר.
המדריכים באתר הם המלצה אישית של הכותב, והגולש לוקח על עצמו את מלוא האחריות בעת ביצוע הנאמר במדריך.
כל התמונות והסמלים המסחריים אשר באתר זה שייכים לבעלים החוקיים שלהם. כל שאר התוכן אשר נמצא באתר שייך על פי חוק לצוות האתר.
זכויות יוצרים © 2009 omyguide. כל הזכויות שמורות.

טלפון:

הובלות | אריחים מצוירים |סיורים בעברית בברלין | הורדת שירים מיוטיוב | תמ"א 38