מדריכים

מדריכים

כותבי מדריכים אחרונים

http://www.mitranitum.com

שחר פיס -שף קונדיטור

אס אם דיזיין

רועי בן

מדריכים בית ומשפחה בית על מה חשוב להקפיד בעת התקנת דלתות כניסה
על מה חשוב להקפיד בעת התקנת דלתות כניסה PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י רועי   
שני, 06 פברואר 2012 14:28

דלתות כניסה הן כבר מזמן לא סתם חתיכת עץ  חוורת שחוצצת בין הבית שלנו לבין מה שבחוץ, אמנם בעבר הדלתות היו פלטת עץ פשוטה, והצירים היו אחרים לגמרי, ועל חומרי איטום כמעט שלא היה מה לדבר, אבל היום המצב הוא שונה לגמרי, היום בעת התקנת דלתות כניסה אנו זוכים לקבל דלתות שהן מוצר מוגמר איכותי שעבר לא מעט תהליכים גימור תעשייתיים.

 


בעת התקנת דלתות על הצרכנים להקפיד ולהשגיח שאכן מתקיימים כמה וכמה קריטריונים חשובים שיבטיחו את עמידותה של הדלת לאורך זמן, ואת יכולתה של הדלת לבצע את המטרה שלמה היא הוצבה.

הקריטריונים לדלת אופטימאלית פרקטית ויעילה הם:

צירים המותאמים לסוג הדלת – יש היום כאמור דלתות כניסה מסוגים שונים יש דלתות מתכת, ויש דלתות עץ, ויש דלתות פלדה, כל אחת מדלתות הכניסה הללו זקוקה לסוג אחר של צירים שיוכל לתחזק אותה ולתפעל אותה למשך זמן רב. אנשי המקצוע העוסקים בהתקנת דלתות הם אלו המבינים אילו צירים מתאימים לאלו דלתות.

צביעה איכותית לדלת – חשוב להקפיד על צביעה נכונה של הדלת עם חומרי הצבע הנכונים, דלת כניסה מעץ שתיצבע עם צבעים שאינם צבעים שעמידים בפני רטיבות ולחות, היא דלת שתוך זמן קצר יופיעו עליה סימנים שונים של שינוים בנפח, עיוותים ,פיצוצים וכד', ובעליה יצטרכו להחליף אותה תוך זמן קצר. דלתות כניסה העשויות מתכת  צריכות לעבור טיפול מיוחד שמטרתו מניעת קורוזיה בדלת, ואילו דלתות הכניסה העשויות עץ, צריכות לעבור טיפולי תחזוקה שוטפים מדי שנה ע"י צביעת הדלת בשמנים מיוחדים.

איטום הדלת וסביבתה – איטום הדלת נועד להבטיח לנו שהדלת החוצצת בין הבית לחוץ, תשמש כאלמנט שאכן מאפשר בידוד תרמי ובידוד אקוסטי בין הבית לחוץ, ולא תאפשר חדירת רוח קרה, או מי גשמים לתוך הבית, וכן לא תאפשר חדירת רעשים חזקים מן החוץ אל תוך החלל הפנימי של הבית.

כדי להשיג איטום מקסימאלי ואופטימאלי של הבית יש להשתמש בחומרים הנכונים ובמוצרים הנכונים בינהם: פסי איטום שמטרתם אטימה מוחלטת של סף הדלת, שימוש בחומרי איטום בין הקיר לבין המשקוף, שמטרתם יצירת משקופים אטימים לחלוטין. ועוד.

אז מי מכם שמחליט על רכישת דלת והתקנת דלת, שלא ישכח לברר היטב האם אכן הדלת שהוא רכש עברה את כל התהליכים הנדרשים, והאם תהליך ההתקנה מתבצע כראוי ע"י אנשי מקצוע אמינים ומקצועיים .


זה היה מדריך על מה חשוב להקפיד בעת התקנת דלתות כניסה  אך חשוב לציין כי יחד עם זאת אין שום תחליף לאיש מקצוע שיבוא וייתן מענה.

עדכון אחרון ב-שני, 06 פברואר 2012 14:33
 

מדריכים | כתיבת מדריך | בירקנשטוקמדריכים למחשב | הובלות | טיסות | מזרוניםאירועים | עסקים
מערכת omyguide אינה אחראית על כל נזק שיגרם כתוצאה משימוש באחד מהמדריכים המוצגים באתר.
המדריכים באתר הם המלצה אישית של הכותב, והגולש לוקח על עצמו את מלוא האחריות בעת ביצוע הנאמר במדריך.
כל התמונות והסמלים המסחריים אשר באתר זה שייכים לבעלים החוקיים שלהם. כל שאר התוכן אשר נמצא באתר שייך על פי חוק לצוות האתר.
זכויות יוצרים © 2009 omyguide. כל הזכויות שמורות.

טלפון:

הובלות | אריחים מצוירים |סיורים בעברית בברלין | הורדת שירים מיוטיוב | תמ"א 38