מדריכים

מדריכים

כותבי מדריכים אחרונים

http://www.mitranitum.com

שחר פיס -שף קונדיטור

אס אם דיזיין

רועי בן

מדריכים בית ומשפחה בית אריחים מצוירים - המדריך המלא לשיפוץ
אריחים מצוירים - המדריך המלא לשיפוץ

שיפוץ בית איננו דבר של מה בכך, ישנם דברים רבים שיש לקחת בחשבון ואת הכל צריך לתמרן כאילו אנו להטוטני קרקס על חבל.  תכנון העיצוב החדש, תיאומים על כל אנשי המקצוע ובחירת הפריטים שישובצו בביתנו מבין המבחר האין סופי מתיש ביותר, אך חשוב ליהנות מהתהליך ולזכור שכל זה נעשה על מנת שיהיה לנו בית מרהיב, חם מלא מוצרי איכות ויופי, בית שנהנה ממנו עוד שנים רבות, בית שנגדל ונארח בו את משפחתנו.


השלב הראשון בשיפוץ הבית הוא תכנון, בעזרת איש מקצוע תוכלו לסדר מחדש את צורת הבית, להרחיב את חדר האמבטיה, לפצל חדר גדול לשני חדרים או לחלופין לאחד שני חדרים קטנים לחדר גדול, להעביר את המטבח ולשבור קירות מיותרים החוסמים את האור והאוויר. יש צורך באיש מקצוע שכן ישנם קריטריונים שיש לקחת בחשבון, כגון עמודי תווך המחזיקים את הבית שאותם אסור להרוס, איש מקצוע ידע לומר לכם אם מה שרציתם להרוס או לבנות הוא אפשרי וחוקי ובעזרתו תגיעו לתכנון נכון ובטוח.

לאחר שסיימנו לסדר את מבנה הבית עלינו כעת לחשוב על העיצוב של כל חדר וחלל, החל מצבע הקירות, הריצוף, דלתות, חלונות ועד לריהוט. לכל אלמנט אפשריות רבות והיום אין כמעט דבר שלא ניתן לקנות או להכין רק חשוב לוודא כי כל האלמנטים מתאימים אחד לשני ומשלימים אחד את השני.
מומלץ להתחיל עם הריצוף, הריצוף הוא חלק מהותי מאופי הבית, אם זהו רצפת עץ או פרקט שיעניקו אוירה חמימה וביתית או א זה ריצוף קרמיקה עכשווי שיעניק אופי מודרני לבית או אפילו אריחים מצוירים, טרנד שחזר לאופנה, ומעניק אווירה מה נוסטלגית ואותנטית.

אריחים מצוירים ניתן לרכוש במספר חברות המתמחות בתחום, חברות אלו מאפשרות ללקוח לבחור את האריחים מצוירים ואת העיצוב על פי טעמו האישי, תוכלו לבחור צבעים ועיטורים על פי טעמכם האישי ולשלבם בעיצוב של הבית, בעזרת אריחים מצוירים לו תוכלו ליצור שטיח מעוטר בחללי הבית וליצור משהו ייחודי ואותנטי משהו שלא רואים בכל בית.

אחרי שנבחר הריצוף שיכלול כמובן אריחים מצוירים או סוג אחר של ריצוף, נעבור לעיצוב שני חללים חשובים בבית, המבטח והאמבטיה, גם כאן האפשריות הן רבות, והעיצוב הוא על פי הטעם האישי רק חשו שהעיצוב יתאים לאורך כל הבית לא מומלץ מצד אחד להרכיב מבטח מודרני ונקי כשמולו יהיה סלון כפרי מעץ.
לאחר החלטות אלו ולאחר שהחלטנו על קו העיצוב של הבית נותר לבחור רהיטים, צבע הקירות וסידור כל הפריטים בצורה הנכונה ויעילה ויאפשר זרימה קלה בחללי הבית.

 

 

מדריכים | כתיבת מדריך | בירקנשטוקמדריכים למחשב | הובלות | טיסות | מזרוניםאירועים | עסקים
מערכת omyguide אינה אחראית על כל נזק שיגרם כתוצאה משימוש באחד מהמדריכים המוצגים באתר.
המדריכים באתר הם המלצה אישית של הכותב, והגולש לוקח על עצמו את מלוא האחריות בעת ביצוע הנאמר במדריך.
כל התמונות והסמלים המסחריים אשר באתר זה שייכים לבעלים החוקיים שלהם. כל שאר התוכן אשר נמצא באתר שייך על פי חוק לצוות האתר.
זכויות יוצרים © 2009 omyguide. כל הזכויות שמורות.

טלפון:

הובלות | אריחים מצוירים |סיורים בעברית בברלין | הורדת שירים מיוטיוב | תמ"א 38