מדריכים

מדריכים

כותבי מדריכים אחרונים

http://www.mitranitum.com

שחר פיס -שף קונדיטור

אס אם דיזיין

רועי בן

מדריכים בית ומשפחה בית טיפים לבחירת שף פרטי
טיפים לבחירת שף פרטי
נכתב ע"י רועי   

כשאנו מתכננים אירוע מיוחד כגון מסיבה לחברים, מסיבת רווקות, חגיגת יום נישואים או יום הולדת אנו רוצים אירוע שיהיה אירוע מוצלח ללא תקלות, אירוע שיהיה אירוע מדובר ומרשים, אירוע שהאורחים ייהנו ממנו ואירוע שיחדש משהו בשלל האירועים השונים שכל כך רוויים בחיינו.

לכל אירוע מצומצם, בין אם הוא מסיבת גיוס, מסיבת רווקים ואפילו חתונה אינטימית בחיק המשפחה, הזמנת שף פרטי שיכין את המנות ושיראה לנו את רזי הבישול בהופעה חיה ישדרג את האירוע פלאים. וזה יהיה האירוע המדובר של החודש, סוף סוף משהו שונה מהקונספט הסטנדרטי של אירועי משפחה שונים.


כמובן בשביל שהאירוע יעבור חלק וללא תקלות עלינו לבדוק דברים לעומקם, וכמו בכל הזמנת איש מקצוע אחר, לוודא מה בדיוק יהיה באירוע, מה השירות כולל, זמני הגעה וכדומה.

תחילה וודאו עם השף הפרטי איזה ציוד הוא מביא איתו ואיזה ציוד אתם נדרשים להביא בעצמכם, האם השירות כולל ציוד כגון שלחונות וכסאות במידת הצורך, מפות וכלים, או האם אלו פריטים שעליכם לדאוג בעצמכם להביא לאירוע. מעבר לכך וודאו עם השף הפרטי האם ישנם מכשירים מסוימים כגון תנור, שעליהם להיות זמינים במקום האירוע ובמידה ואין מכשירים אלו מצאו יחד פתרון חלופי.

לאחר בירור הכלים והמכשירים בדקו עם השף אילו מנות הוא מגיש, כמה מנות ומה כל מנה כוללת, חשוב מאוד שתבדקו את טריות המנות, האם המוצרים טריים או שמא מוצרים מוקפאים, האם כל האוכל מוכן במקום או שחלקו יגיע מוכן מראש ורק יחומם במקום האירוע. אלו פרטים מאוד חשובים היכולים להשפיע על טיב האוכל המוגש לאורחים.

בדקו עם השף הפרטי באיזו סוג בישול הוא מתמחה, כמובן שרוב השפים יודעים לרוב להכין הכל אבל האוכל יהיה מוצלח יותר במידה והשף הפרטי מנוסה ומומחה בסוג האכול שאותו אתם מעוניינים להגיש. כמובן שלפני זאת עליכם להחליט על הקונספט של האירוע ולהתאים לו סוג אוכל. תוכל להתייעץ עם השף הפרטי לגבי סוגי האוכל השונים ומה לדעתו הכי מתאים.

כמובן שמומלץ לבדוק מחירים ולהשוות בין השפים השונים, מומלץ גם לקבל המלצות מאנשים או לקוחות קודמים של השף הפרטי על מנת לקבל רושם אמיתי על ביצועיו.

וודאו כמה אנשים ישתתפו באירוע ובהתאם לכך תאמו עם השף את כמות האוכל שיוגש באירוע, לא מומלץ להזמין כמות גדולה מידי של אוכל שרק ייזרק, חבל על האוכל וחבל על הכסף, ומצד שני מאוד לא מומלץ שלא יהיה מספיק אוכל באירוע, תרחיש מאוד לא נעים לאורחים ולמארחים יחד.

וודאו עם השף הפרטי כי לאחר סיום מטלות הניקיון והסידור יעשו ככושרה ובאופן מלא, על מנת שלא תצטרכו בסוף האירוע לסדר ולנקות את כל האזור.
ככל שתהיו יותר מוכנים ותדעו יותר פרטים על השירות המיוחד הזה וממה הוא כולל כך מובטח לכם אירוע מוצלח ומרשים.

 

 

מדריכים | כתיבת מדריך | בירקנשטוקמדריכים למחשב | הובלות | טיסות | מזרוניםאירועים | עסקים
מערכת omyguide אינה אחראית על כל נזק שיגרם כתוצאה משימוש באחד מהמדריכים המוצגים באתר.
המדריכים באתר הם המלצה אישית של הכותב, והגולש לוקח על עצמו את מלוא האחריות בעת ביצוע הנאמר במדריך.
כל התמונות והסמלים המסחריים אשר באתר זה שייכים לבעלים החוקיים שלהם. כל שאר התוכן אשר נמצא באתר שייך על פי חוק לצוות האתר.
זכויות יוצרים © 2009 omyguide. כל הזכויות שמורות.

טלפון:

הובלות | אריחים מצוירים |סיורים בעברית בברלין | הורדת שירים מיוטיוב | תמ"א 38