מדריכים

מדריכים

כותבי מדריכים אחרונים

http://www.mitranitum.com

שחר פיס -שף קונדיטור

אס אם דיזיין

רועי בן

מדריכים אירועים שמלות כלה כל מה שרצית לדעת על שמלות כלה
כל מה שרצית לדעת על שמלות כלה
נכתב ע"י רועי   

להלן מדריך המשלב הסבר מפורט על שמלות כלה - אז היו לך שאלות בעניין, מדריך זה יפתור אותם בשבילך.

שמלות כלה ראשונות :

שמלות כלה ראשונות צריכות להיות מרשימות כדי להעניק כניסה מפתיעה שתשאיר לאורחים זיכרון יפה מהאירוע. השמלות הראשונות בעיקר הן השמלות הנפוחות עם המחוך שפחות נוחות לרקוד איתן. שמלות כלה ראשונות צריכות להיות עשירות בעיטורים או אבנים כדי להדגיש את השמלות ולהעניק להם ייחודיות. מומלץ להחליף שמלה ראשונה לאחר שעה או קצת יותר מהכניסה לחופה. שמלות כלה ראשונות יכולות להיות גם האחרונות לא חייב להשכיר שמלות נוספות אך מי שכן מעוניינת לעשות זאת תהנה מעוד לבוש חד פעמי ומיוחד.

שמלות כלה שניות:

שמלות כלה שניות צריכות להיות פשוטות יותר כלומר לא מחייבות אבנים או נצנצים אלא שיהיו קלאסיות עם מראה עדין ובד שנשפך על הגוף בצורה מחמיאה או חצאית יפה עם מחוך מתאים. עם שמלות כלה שניות נשארים בדרך כלל עד סוף האירוע לכן חשוב מאד לבחור שמלות נוחות לריקוד ומתאימות לגזרת הגוף.

עיטורים לשמלות כלה :

שמלות כלה מגיעות עם עיטורים רבים לבחירתכם ישנן שמלות שמעוטרות בפרחים , חרוזים , אבנים , סרטי קישוט , פפיון , חגורה , נוצות , פייאטים . כל קישוט מעניק יופי אחר לשמלה ולא כל קישוט מתאים לכל אחת לכן בחרו את הקישוט האהוב ביותר ואל תבחרו בשמלה מקושטת מידיי משום שזה הופך אותה למבולגנת ולא מחמיאה.

מחשוף :

שמלות כלה יושבות יפה על הגוף כשהן מתחברות היטב עם החזה שלך . במידה והחזה שלך גדול מומלץ לקחת שמלת כלה שתקטין קצת את החזה שלך ולא תבליט אותו יותר מידיי ותעניק מראה זול . במידה והחזה שלך קטן יש לבקש ממעצב השמלה להוסיף שכבות ולהעניק לך אשליה של חזה גדול יותר כדי להעניק מראה מושלם בשמלה. המחשוף של שמלות כלה נקבע לפי החלטה שלכן אם תרצו מחשוף גדול יותר תקבלו וכך להפך.

נעליים לשמלות כלה :

נשים רבות מתקשות למצוא נעליים לחתונה משום שהמחשבה הראשונה היא למצוא נעליים מיוחדות שלא נראה בשום מקום אחר ורק עם הזמן הן מבינות שבכלל לא רואים את הנעליים של הכלה. אם לא בחרת שמלה שכוללת חצאית קצרה אין צורך לדאוג לנעליים מיוחדות . אין לשכוח שנעליים חייבות להיות נוחות משום שזה היום בו תצטרכו לעמוד הרבה זמן על הרגליים ולרקוד אין מקום להתעסק בחוסר נוחות או כאבים. לכן חשבו תחילה על הנוחות ורק לאחר מכן על היופי של הנעל. כמעט כל שמלות כלה ארוכות ומאפשרות לנעול נעל איכותית נוחה ופחות יפה משחשבתן.

תכשיטים לשמלות כלה :

שמלות כלה מגיעות ללא תכשיטים , אך היופי של השמלה דורש מיידית השלמה בתכשיט יפה שיעניק הרמוניה להופעה. תכשיטים שחייב ללבוש יחד עם שמלות כלה הם עגילים. שרשרת לא תמיד מתאימה אם החלטת ללבוש שמלה נוצצת מידיי אין צורך בשרשרת כי היא לא תאפשר ליהנות מההופעה ותכביד עליה. אבל אם החלטת להשכיר שמלה פשוטה וקלאסית תוכלי להצמיד לה שרשרת מיוחדת מתאימה לגוונים ולסגנון ולשפר את ההופעה.

 

מדריכים | כתיבת מדריך | בירקנשטוקמדריכים למחשב | הובלות | טיסות | מזרוניםאירועים | עסקים
מערכת omyguide אינה אחראית על כל נזק שיגרם כתוצאה משימוש באחד מהמדריכים המוצגים באתר.
המדריכים באתר הם המלצה אישית של הכותב, והגולש לוקח על עצמו את מלוא האחריות בעת ביצוע הנאמר במדריך.
כל התמונות והסמלים המסחריים אשר באתר זה שייכים לבעלים החוקיים שלהם. כל שאר התוכן אשר נמצא באתר שייך על פי חוק לצוות האתר.
זכויות יוצרים © 2009 omyguide. כל הזכויות שמורות.

טלפון:

הובלות | אריחים מצוירים |סיורים בעברית בברלין | הורדת שירים מיוטיוב | תמ"א 38