המדריך המלא: 5 תוכנות גראפיקה אונליין לעיצוב פשוט ומהיר

0

בעלי עסק קטן ומעוניינים ליצור גראפיקות פשוטות? כדאי שתכירו את אתרי הגראפיקה האלו, שלא דורשים התקנה של תוכנה. באמצעות האתרים האלו ניתן ליצור גראפיקות יפייפיות ושיווקיות בפשטות ובמהירות מבלי ידע בעיצוב או בגראפיקה, בדקות אחדות! האתרים האלו ידידותיים למשתמש ופשוטים, לכולם יש אופציה חינמית לצד אופציית פרימיום בתשלום וכולם יעזרו לכם לעשות עבודה מצוינת ומקצועית.

5 אתרי עיצוב שאתם חייבים להכיר >>

Canva

Canva הוא אחד הכלים המובילים לעיצוב גראפי ועריכת תמונות אונליין. מדובר על אתר המאפשר ליצור קבצי גראפיקה מכל סוג – בין אם פוסט לפייסבוק ובין אם עלונים ופוסטרים. בנוסף, תוכלו לבחור מתוך מאגר תמונות חינמי (או לשלם כמה שקלים על תמונות פרימיום). מדובר על אתר אינטואטיבי, פשוט ונוח גם לאלו מאיתנו שאין להם ידע בגראפיקה ובעיצוב. כדי להתחיל להשתמש, כל מה שצריך הוא ליצור משתמש מהיר וחינמי ולהתחיל לעצב!

befunky

אתר מוצלח נוסף הוא befunky, המאפשר לערוך תמונות וגראפיקות בקלות ובמהירות, גם למתחילים וכאלה חסרי ידע עיצובי. האתר מאפשר לחתוך תמונות ולשנות את גודלן, להוסיף פילטרים מיוחדים, לערוך תמונות בחבילות גדולות, ליצור רקעים שקופים, ליצור קולאז'ים ולהשתמש במאגר תמונות עשיר וחינמי.

Pixlr

אתר נוסף הוא העורך Pixlr, המאפשר ליצור עיצובים מורכבים בלי הצורך להתקין תוכנות יקרות וכבדות במחשב. Pixlr מחולק לארבעה חלקים – Pixlr Pro (עריכה מקצועית המאפשרת עריכת Html 5 ואופציות פרימיום), Pixlr Edior (עריכת תמונות מתקדמת, כוללת שכבות, שינויי צבעים ועריכה עמוקה), Pixlr Express (תיקונים קטנים ומהירים לטאץ' מקצועי וחינמי), וPixlr X (שירות חדש לעריכת תמונות בצורה מקצועית).

Crello

Crello הוא אתר קלאסי לבעלי עסקים שמעוניינים ביצירת גראפיקות פשוטות וקלילות לרשתות חברתיות, פרסומות ברשת ואף פרסומים מודפסים. האתר מאפשר להשתמש בכלים עיצוביים פשוטים כדי ליצור פרסומים יפיפיים ומקצועיים בפורמטים רבים. כולל מאגר תמונות ואיורים נרחב.

infogram

infogram מאפשר ליצור אינפוגראפיקות – טרנד חם בשנים האחרונות – וליצור גראפים מעוצבים, מפות, ודו"חות בצורה ויזואלית, צבעונית ומושכת את העין גם אם אין לכם תואר בעיצוב גראפי. בעזרת אינפוגרם ניתן ליצור חומרים שיווקיים אך גם לימודיים, דוחות, מצגות, מסמכים ועוד.

Share.

About Author

Leave A Reply