מדריכים

מדריכים

כותבי מדריכים אחרונים

http://www.mitranitum.com

שחר פיס -שף קונדיטור

אס אם דיזיין

רועי בן

מדריכים שונות טיפוח אישי "ספא מן הטבע" מציגה: טיפוח העור בעזרת ממרחי הגוף שלנו.
"ספא מן הטבע" מציגה: טיפוח העור בעזרת ממרחי הגוף שלנו. PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י ספא מן הטבע   
שני, 15 אוגוסט 2011 15:18

עור הגוף שלנו אשר מספק לנו הגנה חיצונית, נוטה לסבול במצבים מסוימים ממצב של יובש.

יובש בעור עלול להיגרם מכמה וכמה סיבות שונות, לדוגמא: תנאי אקלים שונים המערבים חום וקור לסירוגין, חוסר בגשמים או ריחוק ממקורות מים כמו ים לדוגמא. איבוד נוזלים כגון הזעה מרובה וגיל מתבגר. השורה התחתונה היא שהעור שלנו נוטה ליובש ולתופעות לא רצויות שנגרמות לעור מהיובש. לדוגמא: גרד, אדמומיות, חיספוס, חוסר ברק וגוון אפרורי, וכמובן קמטים!!!


עם תופעות היובש בעור ניתן להתמודד בצורה טובה ע"י מריחה של מוצרים שונים אשר מעניקים לו לחות למשך זמן ממושך יותר. כגון: קרמים, שמנים, חמאות ועוד...

ממרח גוף של "ספא מן הטבע" מכיל בתוכו את כל המרכיבים החיוניים שצינתי קודם. בסיסו של הממרח הוא חמאת שיאה טהורה ומשובחת בריכוז גבוה, שמני בסיס כגון: שמן שקדים, שמן חוחובה, שמן דקלים ועוד... באיכות מעולה ושמנים אתריים טהורים.

הממרח שלנו הינו בעל מרקם קטיפתי נפלא, כושר ספיגה מדהים וריח מהפנט שנשאר לאורך זמן. כל הממרחים שלנו מכילים ויטמין E אשר מעניק לעור לחות ושמירה על האלסטיות בצורה מירבית ובכך מסייע לנו להתמודד עם יובש שמופיע לעיתים והן כמניעה למצב של יובש שעוד עלול להופיע.

הממרח במרקמו המאוד מיוחד מזמין את השימוש בו לעיתים תכופות ובכך מסייע בשמירה על מאזן לחות גבוהה בעור. מגוון הריחות ושילובם המצוין משתלב בצורה מדהימה בסיוע לטיפוח העור במיוחד כשמדובר בשמנים אתריים טהורים בריכוז וניקיון מהטובים בעולם.

שילובים של שמנים אתריים במוצרי טיפוח ידועים כמאוד יעילים בהתמודדות עם בעיות שונות שעלולות להיגרם בעור בזכות תכונותיהם המגוונות, לדוגמא: שמן אתרי לבנדר הוא מאוד מרגיע גירויים, שמן אתרי וניל הוא מאוד מחזק ומעניק חיות, שמן אתרי אשכולית הוא מאוד מעורר ומזרים אנרגיה. כל השמנים המוזכרים לעיל מופיעים בשילובים מגוונים במוצרי "ספא מן הטבע" וכמו כן בממרחים שלנו. שמנים אתריים הם בעלי סגולות מרפא כפי שצוין והם גם בעלי עמידות ושימור מהחזקים שיש בטבע.

לסיום נרכז את כל מה שאנחנו יודעים לגבי ממרח הגוף של "ספא מן הטבע". הממרח מורכב מחמאת שיאה טהורה, שמני בסיס ושמנים אתריים טהורים. הממרח הינו בעל מרקם מעולה שנספג בצורה מושלמת ומעניק לחות ברמה מקסימלית. הממרחים שלנו בעלי ריחות מהפנטים שמעודדים רצון וחשק להימרח בתדירות גבוה ובכך מסייעים לשמור על לחות העור, מראה בריא וחיוני וחיזוק האלסטיות המונעים קמטים מיותרים.

ממרח גוף של "ספא מן הטבע" לעור בריא, חזק ויפה יותר, מתנה שהטבע מעניק.

 

עדכון אחרון ב-שלישי, 16 אוגוסט 2011 09:30
 

מדריכים | כתיבת מדריך | בירקנשטוקמדריכים למחשב | הובלות | טיסות | מזרוניםאירועים | עסקים
מערכת omyguide אינה אחראית על כל נזק שיגרם כתוצאה משימוש באחד מהמדריכים המוצגים באתר.
המדריכים באתר הם המלצה אישית של הכותב, והגולש לוקח על עצמו את מלוא האחריות בעת ביצוע הנאמר במדריך.
כל התמונות והסמלים המסחריים אשר באתר זה שייכים לבעלים החוקיים שלהם. כל שאר התוכן אשר נמצא באתר שייך על פי חוק לצוות האתר.
זכויות יוצרים © 2009 omyguide. כל הזכויות שמורות.

טלפון:

הובלות | אריחים מצוירים |סיורים בעברית בברלין | הורדת שירים מיוטיוב | תמ"א 38