מדריכים

מדריכים

כותבי מדריכים אחרונים

http://www.mitranitum.com

שחר פיס -שף קונדיטור

אס אם דיזיין

רועי בן

מדריכים שונות רכב ליסינג מימוני פרטי - למי זה מתאים
ליסינג מימוני פרטי - למי זה מתאים PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י זורו   
שלישי, 30 אוגוסט 2011 13:54

ליסינג מימוני פרטי

ליסינג מימוני הוא אחד הפתרונות הטובים ביותר לאלה שמעוניינים ברכישה של רכב חדש מסוג טוב. ליסינג מימוני פרטי מאפשר ללקוחות לפנות אל חברת הליסינג, לבחור ברכב הרצוי מהמגוון שהחברה יכולה להציע לו, ולהתחיל לשלם סכום חודשי קבוע והגיוני שאותו הוא יכול להרשות לעצמו, ללא צורך בכניסה לחובות ולהלוואות מעיקות מהבנק. הליסינג מאפשר ללקוח להנות מרכב עליו תמיד חלם, בסכומים כספיים נגישים.

מהו ליסינג מימוני?

מדובר למעשה ברכישת רכב לכל דבר. הלקוח (הפרטי במקרה הזה) מגיע אל חברת הליסינג ובוחר רכב מצי הרכבים של החברה העומד לרשותו. לאחר שמצא את הרכב המתאים לו הוא חותם על חוזה מול חברת הליסינג. החוזים האלה לרוב נמשכים תקופה של 36 חודשים, וכמובן שאפשר פחות או יותר. הלקוח נהנה מרכב חדש יחסית, ובמצב טוב מאוד. בסוף התקופה שנקבעה בין שני הצדדים משלם הלקוח עוד סכום כלשהו שמהווה את סכום הקנייה למעשה ובדרך כלל יהיה גבוה יותר מהסכום החודשי הקבוע. לאחר מכן הרכב עובר לרשותו מבחינה חוקית.

רוב חברות הליסינג מאפשרות גם החלפת הרכב ברכב אחר, מסוג ומודל טובים יותר, ומתחילה תקופת חוזה חדשה, עם תשלומים קבועים חדשים. זהו יתרון גדול למשתמשים בפתרון של ליסינג פרטי מפני שהם מחליפים רכב מידי תקופה קצרה, בלי הצורך בהתעסקות ובבזבוז זמן הכרוכים במכירת הרכב בשוק הפרטי.

מהם תנאי התשלום הנפוצים?

אמצעי התשלום והסדרי התשלומים בעסקאות ליסינג מימוני הם רבים ומגוונים. מדובר למעשה בהלוואה מיוחדת לרכישת הרכב החדש.

בדרך כלל ישלם החוכר לחברת הליסינג מקדמה בגובה של 30 - 50 אחוז משווי הרכב, ואת היתרה בתשלומים שיתפרסו על תקופה של בין 30 ל-60 חודשים. בסוף תקופת הליסינג מתאפשרת רכישת הרכב, במחיר מוזל ממחירו בשוק, או השבתו לחברת הליסינג וחכירת רכב חדש. זהו פתרון נוח למי שאינו רוצה לקחת הלוואה דרקונית מהבנק לרכישת רכב חדש, אלא להשתמש בתנאי התשלום הנוחים שחברת הליסינג מציעה. לקוחות הליסינג המימוני יכולים להתייחס לרכב כאל רכבם הפרטי החל מהיום הראשון לתקופת החכירה.

ההבדל בין ליסינג מימוני לליסינג תפעולי הוא שבליסינג מימוני נושא הנוהג ברכב בכל הוצאות הרכב- בין היתר דלק, תיקוני תקלות מכניות, ביטוח וכולי.

חברות ליסינג מסויימות מציעות גם הצעות אטרקטיביות שהן חבילות הכוללות בתוכן שירותי אחזקה שונים, דלק, רישוי, טיפולים וביטוחים נדרשים.

אם כן, בחירה באפשרות של ליסינג מימוני פרטי כדרך להשגת רכב חדש, היא הבחירה החכמה ביותר שניתן לעשות. במקרים רבים, ובתנאי שתבדקו את תנאי החוזה, זו הדרך הכי משתלמת להגיע לרכב החלומות.

למידע נוסף בנושא ליסינג תפעולי פרטי

עדכון אחרון ב-חמישי, 01 ספטמבר 2011 18:25
 

מדריכים | כתיבת מדריך | בירקנשטוקמדריכים למחשב | הובלות | טיסות | מזרוניםאירועים | עסקים
מערכת omyguide אינה אחראית על כל נזק שיגרם כתוצאה משימוש באחד מהמדריכים המוצגים באתר.
המדריכים באתר הם המלצה אישית של הכותב, והגולש לוקח על עצמו את מלוא האחריות בעת ביצוע הנאמר במדריך.
כל התמונות והסמלים המסחריים אשר באתר זה שייכים לבעלים החוקיים שלהם. כל שאר התוכן אשר נמצא באתר שייך על פי חוק לצוות האתר.
זכויות יוצרים © 2009 omyguide. כל הזכויות שמורות.

טלפון:

הובלות | אריחים מצוירים |סיורים בעברית בברלין | הורדת שירים מיוטיוב | תמ"א 38